Sezon imprez branżowych.

Z początkiem wiosny rozpoczyna się sezon eventów związanych z branżą alkoholową. Przedstawiamy kilka wydarzeń, na które warto się wybrać. 

W minionym tygodniu odbyło się Venuez w Amsterdamie.

Po weekendzie majowym, w Berlinie, w dniach 5-6 maj odbędzie sięBar Zone . W ubiegłym roku można było uczestniczyć w  pokazach i warsztatach m.in. Sashy Petraske.

CocktailsSpirits

10 i 11 maja, w Paryżu odbędzie się CocktailsSpirits , o którym pisaliśmy TUTAJ.

Wine and Spirits

Od 3 do 5 czerwca w Warszawie odbędą się targi Wine and Spirits.  Mamy wrażenie, że ten event przechodzi bez większego echa. Nie wiemy czemu, ale wybierzemy sie w tym roku i zdamy realcję z przebiegu targów.

Czerwiec to przede wszystkim  London Bar Show . W tym roku targi przypadają 23 i 24 czerwca. Polecamy m.in. „Science of Cocktail” gdzie Tony Conigliaro, wraz ze swoimi gośćmi, będzie omawiał i pokazywał różne techniki przygotowywania koktajli molekularnych.

Tales of theCocktail

W lipcu, w Nowym Orleanie, w dniach 8-12 lipca odbędzie się chyba najdroższą imprezą tego typu na świecie, a mianowicie Tales of the Cocktail. Tutaj ceny wydają się być naprawdę mocno przesadzone. Founders Pass który pozwala na wstęp na 21 eventów kosztuje nie bagatela 645 USD od osoby. Oczywiście nie wspominamy już o przelocie do USA, zakwaterowaniu i wydatkach na miejscu.

Boutique Bar Show

Pod koniec września, w Londynie odbędzie się Boutique Bar Show , który jest  mniej znany, ale  decydowanie bardziej interesujący niż London Bar Show. W zeszłym roku program imprezy był imponujacy.

Bar Convent Berlin

No i oczywiście polecamy wszystkim Bar Convent Berlin, który odbędzie się 5 i 6 października w Berlinie. W tym roku impreza przenosi się w nowe, większe miejsce.

A na koniec sezonu, czyli 25 i 25 października, w Londynie odbędzie się The Rum Experience albo The Rum Fest UK, o którym pisaliśmy w zeszłym roku TUTAJ.

Do zobaczenia na szlaku imprez branżowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s