Belvedere Black Raspberry

Black Raspberry
Black Raspberry

Niedawno na Polskim rynku ukazała się nowa wódka smakowa Belevedere – Black Raspberry. Do produkcji Belvedere Black Raspberry używane są wyłącznie najlepsze, ręcznie zbierane, soczyste i aromatyczne maliny z rejonu Podlasia w północno-wschodniej Polsce. Maliny są następnie mieszane z francuskimi czarnymi porzeczkami i francuską wodą różaną tworząc wyśmienity i całkowicie naturalny, idealny smak Belvedere Black Raspberry. W przeciwieństwie do innych wódek smakowych Belvedere do produkcji aromatów używa wyłącznie naturalnych kwiatów i owoców, które ulegają procesowi maceracji w luksusowej wódce Belvedere przez okres co najmniej miesiąca.

Belvedere Black Raspberry
Belvedere Black Raspberry

Przedstawiamy nuty smakowe nowego Belevedere Black Raspberry.

Zapach: Bogate, smakowite nuty malinowe o miękkich i delikatnych aromatach różanych z ukrytą nutą wanilii i pieczonych czerwonych owoców.

Smak: Rozkosznie słodki, wypełniający usta wyrazistymi malinami i bogatymi nutami soczystych czarnych porzeczek. Aromatyczna róża podkreśla kwiatowe cechy maliny oraz naturalnie podnosi i osładza smak.

Zakończenie: Eleganckie i bogate nuty kwiatu róży i fiołka, z bujnymi akcentami porzeczki i wytrawnych cech pestek owocowych.

Poniżej znajdziecie krótki film z warsztatów prowadzonych przez Claire Smith (Global Brand Ambassador Belvedere) w szkole MSBiS w Warszawie w związku z ukazaniem się nowego smaku. W trakcie warsztatów mieliśmy okazje posmakować nowego smaku, Belvedere Intense, Belvedere IX oraz macerowanych wódek – Cytrynowej i Pomarańczowej.

Obydwa ostanie smaki Belvedere, czyli Black Raspberry oraz IX są autorstwa Claire Smith. Dowiedzieliśmy się również że w przyszłym roku ukażę się nowy smak Belevedere w związku z obchodami stu lecia istnienia Polmos Żyrardów.

Claire pokazała uczestnikom kilka oryginalnych oraz autorskich koktajli. Nam najbardziej zapadło w pamięci Popcorn Martini zrobione na bazie Belevedere Intense. Zwiększona zawartość alkoholu (50% ABV) Belevedere Intense pozwala na przygotowywanie szybkich infuzji. I właśnie w ten sposób powstało Popcorn Martini.

Do szklanicy bostońskiej dodajemy popcorn, zalewamy Beleveder Intense i pozostawiamy na kilka minut.

Potem robimy Vodka Martini w standardowy sposób i viola.

Otrzymujemy niesamowicie oryginalny koktajl z delikatnymi nutami pop cornu. Palce lizać!

Pamiętajcie, pijcie odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

To najbardziej ekscytujący nowy smak na rynku wódek super premium od wielu lat. Belvedere Black Raspberry to produkt u podstaw którego leży całkowicie naturalny aromat i teraz dołączy on do dwóch znanych już wódek macerowanych z rodziny Belvedere. Wódkę tą należy podawać schłodzoną, z lodem lub napojem gazowanym, a następnie beztrosko się nią rozkoszować” mówi główny gorzelnik Belvedere, Claire Smith.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s