California Dreaming Festiwal ponownie w Polsce !

California Dreaming Festiwal
California Dreaming Festiwal

17 marca 2010 roku odbędzie się w Warszawie kolejna, już szósta, edycja największego święta wina kalifornijskiego w Polsce czyli California Dreaming Festival. Wydarzenie to organizuje  Wine Institute of California z siedzibą w San Francisco we współpracy z Ambasadą Amerykańską oraz firmą Tratoria Dom PR, która ponownie  produkuje i opiekuje się tym przedsięwzięciem.

California Dreaming Festival w spektakularny sposób promuje Kalifornię jako jeden z najlepszych i najpopularniejszych  regionów  winiarskich na świecie wraz z jej szerokim wachlarzem szlachetnych trunków. W tym roku ta najstarsza i najpoważniejsza w Polsce ekspozycja win ze Złotego Stanu składać się będzie z trzech części.

Oficjalna część przeznaczoną dla branży i mediów winiarskich  tradycyjnie gościć będzie rezydencja Ambasadora Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, jego Ekscelencji Lee. A. Feinsteina. Pan Ambasador otworzy degustację podczas branżowego spotkania biznesowego rozpoczynającego California Dreaming Festival VI a następnie weźmie udział w głównej części degustacji. Wieczorne California Wine Party organizowane we współpracy z ekskluzywnym magazynem Maleman przeniesie wszystkich gości w letnie klimaty beztroskiej radości życia.

Kalifornijskie Winnice
Kalifornijskie Winnice

W tegorocznej edycji festiwalu uczestniczyć będzie 25 winiarzy i producentów win z Kalifornii, także tych nieznanych dotąd w Polsce, poszukujących kontrahentów w naszym kraju oraz  wszyscy najważniejsi polscy importerzy, posiadający w swoim portfolio znakomite wina ze Złotego Stanu.

Degustacja w rezydencji Pana Ambasadora USA w Polsce przeznaczona dla przedstawicieli branży winiarskiej, HORECA, mediów i handlu przewidziana jest  w godzinach od 15 tej do 18 tej.

Szósta edycja Kalifornia Dreaming Festival to niepowtarzalna okazja do skosztowania ponad 350 gatunków znakomitych win,  kontaktu z wybitnymi postaciami kalifornijskiego świata winiarskiego,  uczestniczenia w profesjonalnych degustacjach i  ekskluzywnym wine party – 17 marca 2010 to  największe święto kalifornijskiego wina w Polsce.

Niebawem nasi czytelnicy będą mieli okazje wygrać zaproszenia na tą imprezę.

Pamiętajcie, pijcie odpowiedzialnie.

(Tekst i zdjęcia – Tratoria Dom PR.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s