Bum Berry’s and Captain Vadrna’s Faux Tropical Bar School

Faux Tropical Bar School
Faux Tropical Bar School

Nadchodzące wakacje to doskonały czas by wybrać się do Grecji, gdzie na wyspie Antiparos rusza nie lada szkoła barmańska. Swoje siły połączyli Stanislav Vadrna oraz Jeff „Beachbum” Berry i zaplanowali koktajlowe warsztaty Tiki. Niebawem przybliżymy nieco kulturę Tiki a na razie przedstawiamy w skrócie to, co będzie się dziać w Grecji.

Stan i Jeff
Stan i Jeff

Całość zaczyna się pierwszego dnia wakacji czyli 21 czerwca i trwa do połowy lipca. Podczas tego czasu zajęcia zaplanowano szkolenia, z których jedno trwać będzie 4 dni. Każdego dnia przez 6 godzin kursanci wprowadzani będą w tajniki Tiki koktajli i w arkana tej kultury. Grupy są ograniczone do maksymalnie 15 uczestników. Szkolenie przeznaczone jest głównie dla profesjonalnych barmanów ale fani kultury Tiki są mile widziani.

Kurs obejmuje m.in historie Tiki,  projektowanie własnego baru, teatr w barze i wiele innych ciekawych tematów.

Koszt kursu to 550 Euro. W tej cena są zawarte wszystkie materiały szkoleniowe. Cena nie zawiera kosztów transportu, noclegów oraz wyżywienia na miejscu.

Więcej informacji oraz dalsze szczegóły możecie znaleźć na stronie szkoły TUTAJ.

Przy okazji, pod koniec lutego ukażę się nowa/stara książka Jeffa zatytułowana „Beachbum Berry Remixed!”, która jest zaktualizowaną wersja dwóch jego książek „Intoxica!” oraz „Grog Log”. Są to dwie obowiązkowe lektury dla każdego, kto interesuje się kulturą Tiki i Tiki koktajlami. W nowym wydaniu znajdziemy 107 nowych przepisów na świetne drinki. TUTAJ możecie złożyć na nią zamówienie.

Pamiętajcie, pijcie odpowiedzialnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s