Basic Bar Selection by Charles Schumann

Firma Schott Zwiesel połączyła siły z legendą barmaństwa, Charlesem Schumannem, aby stworzyć nową kolekcję szkła. 17 częściowa seria obejmuje nie tylko klasyczne kieliszki koktajlowe, szklanki i kieliszki do szampana, ale także nowe pojemności  i akcesoria.

Charles Schumann
Charles Schumann

Charles Schumann, właściciel legendarnego Baru Schumanna w Monachium, wyjaśnia w jaki sposób wspólnie powstał projekt:„ Zwiesel przyszedł do mnie z tematem: chciałem zrobić coś nowego. Kultura bar jest bardziej zróżnicowana dziś i jej wpływ na arenie międzynarodowej stał się silniejszy. Dlatego ważne jest, aby powstały również nowe interpretacje obok znanych  klasyków. W Schott  Zwiesel znalazłem idealnego partnera, który rozumie moje pomysły i przekształca je w rzeczywistość z pełną doskonałości „.

Basic Bar Selection
Basic Bar Selection

Linia The BASIC BAR SELECTION to połączenie funkcjonalności i wzornictwa  by ukazać charakter serwowanych w nich drinków. Sprawdzony i opatentowany system Tritan® pozwolił osiągnąć wysoce odporne na stłuczenie i idealne do zmywarek szkło barowe.

Kieliszki koktajlowe
Kieliszki koktajlowe

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie.

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe producenta otrzymane dzięki Mixology Magazin.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s