Finlandia® Grapefruit Fusion wśród najlepszych wódek konkurujących podczas Ultimate Spirits Challenge

Finlandia Grapefruit
Finlandia Grapefruit Fusion

Podczas tegorocznego światowego konkursu alkoholi w San Francisco 13-14 marca 2010, Finlandia® Grapefruit Fusion została jednomyślnie wybrana przez jurorów i otrzymała podwójny złoty medal w kategorii wódek smakowych. To już drugi podwójny złoty medal zdobyty przez Finlandia® Grapefruit Fusion – najwyższe wyróżnienie przyznawane w danej kategorii w tym prestiżowym konkursie.

“Jesteśmy niezwykle dumni z podwójnego złotego medalu w tak wysoko pozycjonowanej kategorii” – powiedziała Maureen Brekka, dyrektor zarządzający Finlandia® Vodka. “To prawdziwy honor zdobyć to wyróżnienie jednomyślną decyzją jury. Wierzę, że medal dla Finlandia® Grapefruit Fusion stanowi potwierdzenie jej jakości i naturalnego smaku.”

Oprócz entuzjastycznych ocen, Finlandia® Grapefruit Fusion okazała się jedyną wódką smakową na naturalnych składnikach, która znalazła się w pierwszej piątce ponad 85 gatunków wódek w Ultimate Spirits Challenge, który odbył się w Nowym Jorku na początku marca.

“Finlandia® Grapefruit Fusion charakteryzuje sie smakiem i aromatem, którego naprawdę poszukują konsumenci” – powiedział Paul Tuell, amerykański dyrektor marki Finlandia.

Bazująca na trwałym dziedzictwie, produkowana z czystych naturalnych składników, Finlandia® Vodka jest obecnie piątą, największą marką wódki premium na świecie i staje się światowym liderem w kategorii wódek sprzedając ponad 3 miliony skrzynek rocznie. Przekonaj się sam, dlaczego Finlandia® Vodka jest naprawdę najlepszą wódką na świecie (World’s Finest VodkaTM).

O Finlandia Vodka:

Finlandia® Vodka to produkt cieszący się doskonałą reputacją na całym świecie dzięki swojemu unikalnemu nordyckiemu dziedzictwu. Niezrównana jakość Finlandia® Vodka wynika z użycia najlepszych składników: czystej polodowcowej wody, i sześciorzędowego jęczmienia, który zapewnia najwyższą jakość skrobi w ziarnach i najniższą możliwą zawartość naturalnych olejów, co pozwala osiągnąć czysty smak. 

Brown-Forman Corporation jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości marek alkoholi, takich jak Jack Daniel’s, Southern Comfort, Finlandia, Canadian Mist, Fetzer, Korbel, Gentleman Jack, el Jimador, Tequila Herradura, Sonoma-Cutrer, Chambord, Tuaca, Woodford Reserve oraz Bonterra. Dodatkowe informacje o firmie Brown-Forman i markach są dostępne na stronie www.brown-forman.com

Zachowaj czystość umysłu. Pij odpowiedzialnie.

(Tekst i zdjecia – materiały prasowe Brown-Forman.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s