International Spirit Challenge i Monde Selection 2010: Luksusowa i Luksusowa Gorzka sięgnęła po najważniejsze złote medale branży

W połowie maja wódka Luksusowa otrzymała jedno z kluczowych w branży FMCG odznaczeń – kolejny złoty medal na MONDE SELECTION. Tytuł ten przyznano marce – jedynej wśród polskich wódek na świecie – 10. raz z rzędu. Dziś do Luksusowej złotej kolekcji dołączyło złoto na INTERNATIONAL SPIRIT CHALLENGE 2010, broniące tytułu z 2009 roku. Tytuł ten otrzymał nowy wariant smakowy – Luksusowa Gorzka, która na rynku funkcjonuje od marca br. Tym samym Luksusowa, która zdobyła już 28. w historii medal (pierwsze złoto otrzymała w 1962) udowadnia w skali świata to, o czym my Polacy wiemy od dawna – że Polska wódka to najwyższa jakość.

Luksusowa
Luksusowa

Kilka dni temu, kiedy informowaliśmy o zdobyciu przez wódkę Luksusowa 10-ego z rzędu złotego medalu na Monde Selection i przyznanego z tej okazji The Crystal Prestige Trophy nie kryliśmy dumy. Dziś, dzięki decyzji jury International Spirit Challenge, celebrujemy 28. w historii marki, kolejny złoty medal w 2010 roku i pierwsze złoto dla wódki Luksusowa Gorzka. Złote medale w tak prestiżowych konkursach, w tym dla nowego wariantu smakowego na polskim rynku, są dla nas i dla naszych konsumentów potwierdzeniem najwyższej, złotej jakości wódki Luksusowa. Dziękujemy konsumentom za zaufanie, ponieważ to nasz kolejny wspólny sukces. – powiedział Arkadiusz Dobosz, Domestic Vodkas Marketing Manager, Wyborowa SA.

Monde Selection
Monde Selection

Instytut Jakości Monde Selection jest najstarszą na świecie (od 1961 roku) i najbardziej reprezentatywną, niezależną organizacją badającą jakość produktów żywnościowych z całego świata w certyfikowanych laboratoriach. Nadrzędnym kryterium decydującym o opinii o produkcie w poszczególnych kategoriach (m.in. wybory spirytusowe i likiery, produkty spożywcze, kosmetyki) jest „jakość i smak”. Wszystkie zgłoszone wyroby poddawane są w ramach konkursu szczegółowym badaniom laboratoryjnym i organoleptycznym. Konkurs International Spirits Challenge jest również dedykowany ocenie jakości wyrobów spirytusowych. Jego najsilniejszym aspektem jest rygorystyczny i wiarygodny proces oceniania, dzięki niezależnemu, międzynarodowemu i autorytatywnemu jury.

(Tekst i zdjecia- materiały prasowe Wyborowa SA)

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s