Southern Comfort – smak Nowego Orleanu w nowej odsłonie.

Znany i lubiany likier Southern Comfort, popularnie nazywany SoCo, od ostatniego tygodnia sierpnia 2010 r. zmienia szatę graficzną butelki.

Southern Comfort
Southern Comfort

Zmianom poddano kształt opakowania, jak również wygląd nakrętki i etykiety. Mają one odzwierciedlać ducha kosmopolitycznego, tętniącego życiem Nowego Orleanu. Nowoczesna szata graficzna jest również połączeniem tradycji z nowoczesnością, mariażem różnych kultur, stylów życia, kuchni i muzyki.

Southern Comfort narodził się w Nowym Orleanie (USA), gdzie ludzie są gościnni, przyjacielscy i rozrywkowi. Ojcem tego produktu jest Martin Wilkes Heron, irlandzki barman, który, poszukując alternatywy dla ostrej whiskey, stworzył wyjątkowo atrakcyjną kompozycję alkoholi dla swoich klientów.

To niepowtarzalne zestawienie przypraw i egzotycznych owoców i alkoholu. Idealnie łączy się z niemal każdym sokiem i napojem, przez co jest jednym z najbardziej cenionych składników drinków na świecie. Ze względu na zawartość cukru, Southern Comfort klasyfikowane jest jako likier.

Jednak Southern Comfort to znacznie więcej! To kategoria sama w sobie.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s