Nowe piórka kuropatwy

The Famouse Grouse 500 ml piersiówka
The Famouse Grouse 500 ml piersiówka

Ulubiona marka whisky w Szkocji,  The Famous Grouse Scotch Whisky, od pierwszego października 2010 roku dostępna będzie w nowym opakowaniu – butelce w kształcie piersiówki o pojemności 500 ml.

W tym roku mija 30 lat odkąd The Famous Grouse jest niezmiennie ulubioną marką whisky w Szkocji. Właściciele marki już pod koniec sierpnia wprowadzili nową szatę graficzną butelki. Zmianie uległa sama etykieta, jej rozmiar i tłoczenie na butelce czyniąc ją bardziej dostojną. Dodatkowo od października whisky będzie dostępna w butelce o pojemności 500 ml, przypominającej kształtem popularną piersiówkę. Zmiany mają na celu odświeżenie wizerunku i podkreślenie charakteru Premium. Receptura Słynnej Kuropatwy od 30 lat pozostaje niezmienna.

W Polsce The Famous Grouse Scotch Whisky w dalszym ciągu zdobywa rzesze wielbicieli, co przekłada się na istotne zwiększenie sprzedaży. U Polaków wzrasta świadomość istnienia i znaczenia marek globalnych oraz ich potencjału.  The Famous Grouse jest postrzegana przez nich jako „ulubiona whisky Szkotów”, co wyróżnia ją spośród innych brandów.

Brown-Forman Polska, chcąc kontynuować ten status, zdecydował się na wprowadzenie The Famous Grouse o mniejszej pojemności, co z pewnością dodatkowo zachęci konsumentów do skosztowania tej wyśmienitej whisky. Półlitrowa butelka o oryginalnym wyglądzie przypominającym piersiówkę jest bardzo poręczna i kusi atrakcyjną ceną.

Wprowadzenie nowej butelki będzie wsparte dodatkową komunikacją konsumencką w wybranych punktach sprzedaży.

Obecna oferta The Famous Grouse obejmuje: 700 ml w standardzie i w opakowaniu z dwoma szklankami.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s