Limitowane zawieszki na 60 urodziny

Żołądkowa Gorzka w tym roku obchodzi swoje 60 urodziny. Producent, by uczcić sędziwy wiek jubilatki przygotował serię limitowanych butelek z życzeniami od swoich przyjaciół.

 

WZG
WZG

 

Seria czterech projektów jest już na sklepowych półkach. Butelki wyróżniają się dodatkowymi etykietami, na których można przeczytać wybrane w tym celu treści życzeń urodzinowych, jakie żołądkowej złożyły redakcje Braci Łowieckiej, Wędkarza Polskiego oraz celebryci: Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc oraz mistrz kulinarny – Robert Sowa. Butelki opatrzone są w tekturowe zawieszki nakładane na szyjkę, które są utrzymane w kolorystyce trunku. Krzysztof Skiba i Robert Sowa użyczyli też swojego wizerunku, który pojawia się obok treści życzeń.

Czego życzyli żołądkowej?

Krzysztof Skiba, na przykład, napisał: Życie jest zbyt krótkie by brać do ust coś co ma zły smak. Zawsze uważałem, że Żołądkowa Gorzka to coś więcej niż tylko przyjaciółka na trasie kapeli rockowej. Z czasem zaczęliśmy wszyscy uważać ją za jeszcze jednego członka naszego zespołu. Naszej muzycznej rodziny. Kto wie czy nie za najwierniejszego? Traktowaliśmy ją jak naszych technicznych. Miała do wykonania określona funkcję. Była niezwykle przydatna. Nikt nie oczekiwał rzeczy niemożliwych. Nakręcała nas przed wejściem na scenę i zawsze jej się to udawało. Jak to robiła pozostaje jej gorzką tajemnicą do dziś…
Hej! Mała! Dzięki za wszystko! Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz!

Przez sześćdziesiąt lat nieprzerwanej obecności na rynku, żołądkowa podbiła serca wielu konsumentów. Świadczą o tym nie tylko wyniki sprzedaży ale i ciepłe słowa od fanów, którzy postanowili złożyć życzenia urodzinowe jubilatce na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.wzg60lat.pl.

Butelki z urodzinowymi etykietami są dostępne do wyczerpania zapasów.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Stock Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s