Plan Ballantine’s – Zawsze jest wybór!

Jesienny, czwartkowy wieczór. Co mógł zrobić gość zaproszony przez markę Ballantine’s Finest? Na pewno miał dwa wyjścia – zrezygnować i spędzić tę noc w ciszy, spokoju domowych pieleszy albo… wyjść POZA SCHEMAT przyjmując zaproszenie do strefy PLANU B!

Strefa PLAN A
Strefa PLAN A

PLAN B – WYJDŹ POZA SCHEMAT!” – pod takim hasłem 28 października 2010 r. Studio Tęcza w Warszawie zamieniło się w świat whisky Ballantine’s Finest. Intrygujące było już samo zaproszenie  – dwa niemal identycznie wyglądające pudełka  z instrukcją użycia. Każdy mógł dokonać wyboru: oczywista propozycja A na wieczór to pozostanie w domu i układanie puzzli, propozycja B – to uczestnictwo w niezwykłym wydarzeniu, którego każdy element WYCHODZIŁ POZA SCHEMAT.

Wszystko zdawało się być otoczone mgiełką tajemniczości, bo już w drodze na miejsce wydarzenia goście byli witani i kierowani przez postacie niczym z obrazów. Na miejscu ku wielkiemu rozczarowaniu gości, impreza wyglądała jak standardowe i mało ekscytujące spotkanie. O co chodzi? – zdawały się pytać oczy wszystkich zebranych.

Strefa Plan B
Strefa Plan B

Kiedy już wszyscy myśleli, że nic więcej się nie wydarzy, nagle światła zaczęły migać, a na ścianie pojawił zegar odliczający czas. 00:59, 00:58… Z oddali zaczęła grać muzyka. Coraz głośniej i głośniej. Wydawało się, że gdzieś obok trwa naprawdę dobra zabawa. I nagle wprost ze ściany wyskoczyli tancerze, którzy zaczęli przeciągać gości na drugą stronę ściany do wyjątkowego świata whisky Ballantine’s! Tak oto rozpoczął się wyjątkowy wieczór z PLANEM B, Planem Ballantine’s Finest- zachęcającym do wyjścia poza schemat.

Na tych, którzy tego wieczoru odważyli się wyjść POZA SCHEMAT, czekał szereg atrakcji. Oprócz znakomitych, wyszukanych koktajli na bazie whisky Ballantine’s, goście przeżyli prawdziwie audio-wizualny spektakl! Otoczeni obrazami z projekcji Ballantine’s Finest oraz dźwiękami DJ’a Deszczu Strugi, goście mieli możliwość podziwiać niezwykłą grę na butelkach fragmentu „I can’t Get no satisfaction” zespołu Rolling Stones. Jednak prawdziwy zachwyt wzbudziła animacja wyświetlona na trzech ścianach, sprawiając wrażenie jakby cała sala otulona była światem whisky Ballantine’s. Kolejnym niezwykłym przeżyciem dla doznań słuchowych był występ charyzmatycznego zespołu KAMP!

Zespół KAMP
Zespół KAMP

Impreza trwała do rana, a każdy opuszczał miejsce wydarzenia z poczuciem dobrze dokonanego wyboru. Albowiem jedyny dobry plan to PLAN B- PLAN Ballantine’s.

Chcieliśmy pokazać wszystkim, że zawsze jest PLAN B, dzięki któremu możemy wyjść poza schemat typowych i standardowych wyborów. Tym bardziej, że to pierwsza na taką skalę impreza w Polsce przygotowana przez lidera w Europie w kategorii scotch whisky, markę Ballantine’s Finest. Zarówno nasza whisky, jak i przekaz kampanii Plan B to propozycja dla młodego, współczesnego odbiorcy, który nie chce płynąć z nurtem rzeki, tylko szuka własnych, indywidualnych środków ekspresji – podsumowała Dorota Durakiewicz, Brand Manager.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Wyborowa SA)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s