Jack Daniel’s Tennessee Whiskey – legendarny amerykański trunek – na Święta dostępny w wyjątkowych opakowaniach.

To już tradycja, że ten legendarny amerykański trunek pojawia się w ekskluzywnych limitowanych opakowaniach przy uroczystych okazjach, wymagających specjalnej oprawy. Specjalnie na Święta na amatorów tego szlachetnego trunku, czekają: butelka Jack Daniel’s Tennessee Whiskey skryta w eleganckiej czarnej puszce lub w kartoniku z dwiema sygnowanymi szklankami oraz puszka zawierająca whiskey oraz dwie szklanki.

JD puszka
JD puszka

Świąteczny zestaw będzie wspaniałym prezentem dla każdego, kto ceni klasyczne wartości dobrej whiskey a jednocześnie lubi niebanalne opakowania.

W okresie świątecznym dostępne są także dwie limitowane edycje specjalne – 1915 Gold Medal Bottle oraz 1954 Gold Medal Bottle. Dostępne o pojemności 1 litr, zapakowane w elegancki kartonik.

1915 Gold Medal JD
1915 Gold Medal JD

Jack Daniel’s od 1866 roku produkowany jest w jednym miejscu, w najstarszej oficjalnie zarejestrowanej destylarni w Stanach Zjednoczonych w Lynchburgu w stanie Tennesse, z najwyższej jakości składników. Swój niepowtarzalny smak i głęboki aromat zawdzięcza wyjątkowemu procesowi filtrowania, który polega na powolnym „sączeniu” się destylatu przez 3 metrowe warstwy węgla z klonowego drewna.

Do świątecznej oferty dołączył także Gentleman Jack. To jedyna na świecie whiskey poddawana procesowi charcoal mellowing dwukrotnie – przed napełnieniem beczki oraz po jej opróżnieniu. Gentleman Jack ma świeży, lekki i intrygujący smak, bez dominujących akcentów. Gentleman Jack to łagodniejsza strona Jack Daniel’s Tennesse Whiskey. Ten wykwintny trunek w kartoniku ze szklankami to doskonały pomysł na prezent.

JD Single Barrel
JD Single Barrel

Koneserzy najlepszych światowych whiskey z pewnością docenią także Jack Daniel’s Single Barrel Tennessee Whiskey, której każda butelka skrywa w sobie destylat pochodzący wyłącznie z jednej beczki, wyselekcjonowanej przez najlepszych degustatorów i jest ręcznie oznaczona numerem beczki oraz datą butelkowania. Na Święta Jack Daniel’s Single Barrel Tennessee Whiskey dostępna w opakowaniu prezentowym z dwiema szklankami.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s