BATTLE FOR FLAIR – ‘SHOW ME WHAT YA GOT!

II EDYCJA!

Już 20 lutego, w Warszawskim klubie Karmel mieszczącym się na ulicy Kredytowej 6, odbędzie się II Edycja konkursu Battle For Flair – ‘Show Me What Ya Got!

I edycja tych zawodów barmańskich odbyła się 19. 12. 2010 roku. Po emocjonującej rozgrywce konkurs zwyciężył niepokonany Marcin Cebula (Flair Factory). Na drugim miejscu uplasował się Maciej Chojara (Flair Factory), a trzecie pozycja przypadła Maciejowi Szymańskiemu. Niekwestionowany sukces tego wydarzenia, w postaci licznie zgromadzonej publiczności, zmotywował organizatorów do kontynuowania tego interesującego projektu. Let’s Flair!

Jest to inicjatywa stworzona z poczucia misji promowania barmaństwa w Polsce, a w szczególności jego bardzo istotnej i niezwykle porywającej gałęzi jaką jest FLAIR. Historia tej dziedziny sięga XIX wieku, a jej twórcą jest – ,,Professor’’ Jerry Thomas. Przyrządzając swój szlagierowy koktajl Blue Blazer, hipnotyzował swoich gości manewrując sprzętem i płomieniami. Flair to czysta walka z grawitacją. Barmani za pomocą butelek, shakerów, szkła czy owoców, kreują niesamowicie widowiskowy spektakl wykonując na swoich narzędziach efektowne ewolucje.

Pierwsza formuła konkursowa tego typu w Polsce już po raz drugi zawita do kultowego warszawskiego klubu. W niedzielny wieczór, bar w Karmelu ponownie przeobrazi się we flairowe pole bitwy, na którym 10 zawodników będzie się ze sobą mierzyło o tytuł zwycięzcy. W pierwszej rundzie uczestnicy stają naprzeciwko siebie w pojedynkach 1 vs 1 i rywalizują w 45 sekundowych wyjściach, pokazując swoje najlepsze numery pod muzyczną improwizacje dj’a. Zwycięzcy walk otrzymają promocję do finału, w którym kolejno będą prezentować 5 minutowe układy. Zatem niech wygra najlepszy!

W gremium sędziowskim zasiądą: Marek Posłuszny (Flair Factory), Tomek Małek (Flair Factory) i Łukasz Klocek (Mono Bar).

Battle For Flair oprócz tego, że oferuję niesamowite wrażenia związane z zawodami barmańskimi, to stanowi zarówno niepowtarzalną imprezę gastronomiczną. Konkursy dla publiczności, liczne promocje obowiązujące na barze oraz kapitalna oprawa muzyczna sprawią, że 20 lutego klub Karmel zapłonie żywym ogniem. Za adapterami staną Dj Def i Dj Qube i będą umiejętnie manipulować emocjami gości, którzy się pojawią na imprezie. Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Kamil Caliński, manager klimatycznej kawiarni Cafe Colombia znajdującej się przy ul. Nowy Swiat 19.

Nie pozwólcie aby to wydarzenie przeszło Wam koło nosa! One Love!

Partnerzy i Sponsorzy: Burn; Bar Symposium; Klub Karmel; Wyborowa S.A.; APS Glass & Bar Supply; Alkoteka.pl; Cafe Colombia; Naopkoło.pl; BarMagazyn.pl ; Freestyle.pl

Data: 20.02.2011 r.

Miejsce: Klub Karmel/ Kredytowa 6

Start: 20.00

Wstęp na zaproszenia/ Płatny – 5 zł

Dj’s: Dj Def ; Dj Qube

Promo:

Absolut Vodka – 7 zł

Burn – 8 zł

Heineken 0,5 – 8 zł

Funkyshots – 12 zł (Cena obejmuje 4 kieliszki).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s