Wyborowa – W TOP 5 Najlepiej sprzedających się wódek na świecie!

Wyborowa
Wyborowa

Drinks International, najbardziej opiniotwórczy magazyn dedykowany alkoholom, w ostatnim rankingu Hot Bar Brands zaliczył markę Wyborowa do grona pięciu najlepiej sprzedających się wódek na świecie. Wyborowa znalazła się w gronie tak elitarnych marek jak Smirnoff, Absolut, Grey Goose, czy Russian Standard. Według Drinks International Wyborowa to najlepiej sprzedającą się polska wódka w kategorii Best selling vodka.

– Pracując ponad 12 lat w branży gastronomicznej, w zasadzie od zawsze miałem styczność z wódką Wyborowa. W Wielkiej Brytanii jest marką uwielbianą przez barmanów i posiada status „bartender’s friend”. Ma to związek z jej uniwersalnością oraz wyjątkową jakością. Bogactwo smaków oraz wizerunek sprawia że jest wódką szeroko polecaną. Z mojego doświadczenia wiem, że ten, kto raz zasmakował Wyborowej pozostaje z nią na zawsze! – twierdzi Maciej Starosolski, ambasador wódek Wyborowa S.A./Pernod Ricard.

Ranking Hot Bar Brands 2010 przygotowano na podstawie przeprowadzonego badania w 50 najlepszych barach na świecie. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej próbie osób zarządzających elitarnymi barami, ekspertów i autorów tekstów w dziedzinie barmaństwa.

– Wyborowa to bez wątpienia najlepsza polska wódka. W Londynie jest niezwylke popularna, a klienci bardzo często chwalą jej smak. Jest serwowana w 90% barów, w których pracowałem przez ostatnie dziewięć lat, a także w Bedford i Strand, gdzie pracuję obecnie. Uważam, że jest to świetnej jakości wódka w przystępnej cenie – zapewnia Adamo Verbano, barman znajdujący się w czołówce londyńskiej sceny barmańskiej.

Agencje badawcze, Leslie Henry Marketing Research we współpracy z Hill Taylor, które działają pod auspicjami brytyjskiego stowarzyszenia Market Research Society zrealizowały badania. Brano pod uwagę ponad 120 różnych źródeł takich jak m.in.: strony internetowe, przewodniki, czy listy Drinks International. Aby zakwalifikować się do badania, bary musiały zostać wymienione przynajmniej w dwóch wiarygodnych źródłach, jako najlepsze w regionie. Respondenci byli przepytywani kategoria po kategorii, która marka w ich mniemaniu jest najgorętsza, tzn. której wzrasta nie tylko sprzedaż ale także popularność. Następnie byli przepytywani, który produkt najlepiej się sprzedaje. Grupa 700 autorytetów, którzy wzięli udział w badaniu, składa się z tych samych osób, które głosowały na World’s 50 Best Bars.

– Wysoka pozycja marki Wyborowa w rankingu Hot Bar Brand zupełnie nie jest dla mnie zaskoczeniem i jestem przekonany, że w kolejnych latach będzie tylko lepiej. Wyjątkowy charakter, fantastycznie zbilansowany smak z nutką orzecha, niezmienna jakość z przywiązaniem do tradycji produkcji oraz jednocześnie z nowoczesnym podejściem do wymagań rynku, daje nam idealny produkt w zasadzie dla każdego. Lata doświadczeń w produkcji wódki sprawiają, że Wyborowa jest produktem bezpiecznym i stąd taka popularność wśród barmanów. Doskonale sprawdza się przeróżnych koktajlach zarówno tych prostych jak i najbardziej wyszukanych i klasycznych. Po prostu – Exquisite! – dodaje Maciej Starosolski.

Wódka Wyborowa to najbardziej międzynarodowa polska wódka, która cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i na świecie. Możemy ją kupić aż na sześciu kontynentach, na 91 rynkach międzynarodowych. Konsumenci cenią sobie nie tylko wysoką jakość oraz doskonały smak, ale także wieloletnią tradycję. Niemal 200-letnia historia, sięgająca 1823 roku jest dowodem zaufania konsumentów z całego globu. Przoduje w ekskluzywnym gronie nielicznych polskich marek rozpoznawanych na świecie.

Maciek Starosolski – Vodkas Brand Ambassador Wyborowa S.A./Pernod Ricard

Od ponad 12 lat zajmuje się pracą w branży gastronomicznej a swoją edukację zawodową odebrał
w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Polsce.  Uwieńczeniem wieloletniej kariery w Wielkiej Brytanii było stanowisko menedżera barów w Londyńskim Hotelu Sanderson, od lat uznawanego za pioniera w kreowaniu trendów branży hotelarsko – gastronomicznej.  Specjalizuje się w miksologii klasycznej oraz nowoczesnej, w tym molekularnej. Jest przede wszystkim pasjonatem alkoholi z wódką na czele.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Wyborowa SA)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s