Wyjątkowy Dzień Kobiet razem z Johnnie Walker®

Warszawa, 8 marca 2011 r.: Dzień Kobiet to jedyne w swoim rodzaju święto. Spraw by było wyjątkowe i niezapomniane – zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów warto przełamać schemat i zabrać ukochaną kobietę w podróż do świata niezwykłych smaków i aromatów.

Dzień Kobiet
Dzień Kobiet

To nieprawda, że whisky jest tylko dla mężczyzn – kobiety również docenią jej wyjątkowość. Głęboki smak i niepowtarzalny aromat to cechy wyróżniające doskonałe whisky Johnnie Walker. Do wyboru wyjątkowej kobiety jest aż pięć wyjątkowych rodzajów whisky: popularny Johnnie Walker Red Label, klasyczny Johnnie Walker Black Label, Johnnie Walker Green Label, subtelny Johnnie Walker Gold Label oraz niepowtarzalny Johnnie Walker Blue Label. Każdy rodzaj charakteryzuje się innym smakiem i sposobem podawania.

Zadaj bliskiej kobiecie kilka prostych pytań i odkryj, który wariant z rodziny whisky Johnnie Walker jest stworzony właśnie dla niej. Pierwszy krok to aromat – dymny i korzenny, a może słodkawy? Kolejny krok to smak – subtelny czy zdecydowany? Na koniec, doznania – każdy wariant Johnnie Walker posiada własny, unikalny charakter. Zapytaj, jakie określenia, jej zdaniem, opisują idealną whisky.

Ufając jej ocenie, połącz wszystkie odpowiedzi i sprawdź na stronie www.swiatwhisky.pl, do którego wariantu Johnnie Walker zaprowadziły Cię jej zmysły. Pięć wariantów o zróżnicowanym smaku gwarantuje możliwość precyzyjnego dopasowania whisky do konkretnych wymagań każdej kobiety. Tak szeroka oferta Johnnie Walker dotrze nawet do najbardziej wymagających kobiet, stanowiąc idealny prezent z okazji ich święta.

Johnnie Walker
Johnnie Walker

Johnnie Walker® to wiodąca marka szkockich whisky. Jej asortyment obejmuje pięć wielokrotnie nagradzanych alkoholi − Johnnie Walker® Red Label (szkocka whisky numer 1 w Polsce i na świecie), Johnnie Walker® Black Label (szkocka whisky klasy deluxe numer 1 na świecie), Johnnie Walker® Green Label, Johnnie Walker® Gold Label i Johnnie Walker® Blue Label.

Co sekundę wypijanych jest 5 butelek whisky Johnnie Walker®. Co roku w ponad 200 krajach sprzedaje się 120 milionów butelek tego alkoholu. Asortyment obejmuje produkty odpowiednie w wielu różnych okolicznościach: dla tych, co piją whisky każdego dnia, i dla tych, którzy chcą nią uczcić szczególne okazje. Pięć głównych marek to duża rozpiętość cen i smaków odzwierciedlających prawie 200-letnią historię marki i zobowiązanie do utrzymania wysokiej jakości. Dodatkowe informacje o whisky Johnnie Walker® można znaleźć na http://www.swiatwhisky.pl.

W obecnej, nagradzanej, stylowej linii produktowej znajdują się następujące marki: Johnnie Walker® Black Label, Johnnie Walker® Red Label, Johnnie Walker® Blue Label, Johnnie Walker® Green Label, Johnnie Walker® Gold Label, Johnnie Walker® Premier oraz Johnnie Walker® Swing. Dzięki nim firma sprzedaje co roku 15,4 miliona skrzynek, a Johnnie Walker® jest najpopularniejszą whisky na świecie.

Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie z kategorii alkoholi mocnych, win i piw, m.in. takich jak: Johnnie Walker®, Guinness, Smirnoff, J&B, Baileys, Cuervo, Tanqueray, Captain Morgan, Crown Royal, wina Beaulieu Vineyard i Sterling Vineyards. Diageo jest międzynarodową firmą prowadzącą sprzedaż w 180 krajach na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku i Londynie.

Więcej informacji na: www.Diageo.com (informacje korporacyjne).

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na temat promocji odpowiedzialnego picia alkoholu na stronie www.DRINKiQ.com.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Diageo Polska)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s