DIRTY SHAKERS – TIME TO FLAIR!

NADCHODZI CZAS NA FLAIR!

Już 3 kwietnia stolica Dolnego Śląska gościć będzie barmanów z całego kraju, którzy będą tworzyć historię biorąc udział w pierwszym konkursie barmańskim w stylu flair, jaki odbędzie się we Wrocławiu. Wszystko za sprawą projektu Dirty Shakers, którego autorami są agencja barmańska Bar 4 You oraz stołeczny, kultowy klub Daytona. Przygotujcie się na potężną dawkę emocji, adrenaliny i flairu, który systematycznie dzięki wydarzeniom o takim charakterze, zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Niech butelki i shakery wzbiją się w powietrze!

Projekt Dirty Shakers jest skierowany do młodych barmanów z całej Polski, którzy trenują flair nie dłużej niż 3 lata. Reprezentanci z Poznania, Trójmiasta, Zielonej Góry, Warszawy czy Wrocławia już na początku kwietnia zjadą się do Daytony, by rywalizować między sobą o tytuł zdobywcy Dolnego Śląska. W 5 minutowych pokazach będą prezentować kompilacje swoich najlepszych numerów, jednocześnie przygotowując trzy koktajle na produktach marki Diageo. Występy zostaną poddane ocenie gremium sędziowskiego, w którego skład wejdą trzy osoby. Grzegorz Zięba (Dyrektor World Flair Association na region Europy. Współpomysłodawca i producent Independent Flair League – jedynych w Polsce ligowych zawodów dla barmanów), Marcin Osypiński ( Uczestnik i sędzia polskich i międzynarodowych zawodów barmańskich. Założyciel Flair Academy) oraz Maciej Szymański (Wykładowca w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów w Warszawie, rekordzista Guinnessa w podbijaniu butelki na przedramieniu i uczestnik polskich i międzynarodowych zawodów barmańskich). Stawka jest wysoka i walka zapewne będzie zacięta. Nagrody pieniężne oraz rzeczowe, ufundowane przez firmę APS Polska i klub Daytona na pewno zmotywują każdego z zawodników do wzniesienia się na wyżyny swoich możliwości. It’s Time To Flair!

Dirty Shakers jest konkursem, który organizowany jest przy w współpracy z World Flair Association (WFA). Celem WFA jest promocja i wsparcie lokalnych ruchów barmańskich na świecie, także w Polsce. Dzięki olbrzymiemu potencjałowi i doświadczeniu, stawiane przez WFA cele są zgodne także z najbardziej popularnymi ruchami barmaństwa w naszym kraju. Główne cele i założenia federacji to rozwój profesjonalnego, nowoczesnego barmaństwa na najwyższym poziomie, podnoszenie świadomości i wiedzy na temat zawodu barmana, promocja nowoczesnych technik pracy i promocji produktów w barach oraz krzewienie postawy fair play w organizacji i sędziowaniu zawodów barmańskich.

Dirty Shakers oprócz kilkunastu emocjonujących występów oferuję również gorącą imprezę, podczas której bar będzie przyprawiony pikantnymi promocjami, a za oprawę muzyczną będzie odpowiedzialna czołówka wrocławskiej sceny klubowej. Dj Sheevia i Dj Klimas za pomocą tłustych bitów rozbująją wszystkich ludzi w rytmie muzyki elektronicznej. Wierzcie nam, że jest wiele argumentów do kapitalnej zabawy, którą na pewno znajdziecie 3 kwietnia w klubie Daytona!

Nie pozwólcie aby to wydarzenie przeszło Wam koło nosa i twórzcie nową historię barmaństwa we Wrocławiu wraz z Dirty Shakers!

Partnerzy i Sponsorzy: Daytona; Bar 4 You; Smirnoff;MSBiS; Red Bull; J&B; WFA; IFL; MSBiS; Finest Call; Alkoteka; Bar Symposium; BarMagazyn.pl; Newsgastro.pl; Papaja.pl; Sobotnianoc.pl; APS Polska; Tuwrocław.com; Pora.pl; Wrocławskie; Club Life; Dlastudenta.pl; Lemon Studio; Poziom8.pl; Cinema Hostel;

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s