Ciekawy konkurs o drinkach.

Konkurs Drinki Świata
Konkurs Drinki Świata

Lubisz przygotowywać drinki dla rodziny i przyjaciół? Chcesz wykazać się kreatywnością i wiedzą o drinkach? Aby zdobyć profesjonalne szkło z najnowszej kolekcji „Drinki Świata by KROSNO”, Krośnieńskie Huty Szkła zapraszają do wzięcia udziału w konkursie internetowym.

Konkurs rusza w Prima Aprilis – to nie żart, ale szansa na świetną zabawę z drinkami. Od 1. kwietnia na stronie www.krosno.com.pl/konkurs publikowane będą pytania dotyczące „Drinków Świata”. Odpowiedzi można szukać w portalu Krośnieńskich Hut Szkła. Dodatkowo, każdy uczestnik musi zaproponować hasło reklamowe dla kolekcji szkła „Drinki Świata by KROSNO”.

Co zrobić żeby wygrać? Należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie konkursu. Zwycięzcy konkursu zostaną wytypowani spośród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi na pytania oraz zaproponują najciekawsze i najtrafniejsze hasło reklamowe dla linii „Drinki Świata by KROSNO”. Konkurs podzielony jest na 3 etapy i w każdym z nich będzie wyłonionych 5 zwycięzców.

Więcej informacji na www.krosno.com.pl

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Krosno.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s