Rusza konkurs dla barmanów w ramach Projektu Pokolenie – SHAKE IT UP.

SHAKE IT UP
SHAKE IT UP

Tworzysz wyjątkowe koktajle i uwielbiasz eksperymentować? Marzysz, aby zabłysnąć na barmańskiej scenie? Pragniesz podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami? Konkurs SHAKE IT UP został stworzony specjalnie z myślą o Tobie! Marka ABSOLUT poszukuje nowych talentów barmańskich. Wszyscy pasjonaci miksologii mają szanse na udział w warsztatach oraz na walkę o nagrodę główną!

Aby wziąć udział w konkursie należy do końca maja zgłosić się na stronie internetowej www.ProjektPokolenie.pl wypełnić kwestionariusz oraz załączyć krótki film prezentujący osobowość i umiejętności barmańskie kandydata. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze aż 150 osób, które będzie miało szansę doskonalenia swoich umiejętności podczas warsztatów barmańskich, które odbędą się w pięciu miastach w Polsce: w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Esencją udanej zabawy są znakomite koktajle, więc daj się poznać i spraw, aby każda impreza była wyjątkowa. Masz szansę, aby inni odkryli uroki Twoich drinków. Matt Pomeroy – globalny ambasador Absolut Vodka, Eric Fossard – światowej sławy barman, twórca Cocktails Spirits w Paryżu oraz Maciej Starosolski – ambasador i ekspert wódek w Wyborowa SA. poprowadzą warsztaty oraz zasiądą w jury i wspólnie wyłonią zwycięzców konkursu. Marka ABSOLUT nagrodzi pięciu najlepszych uczestników, którzy wyjadą do Londynu na tygodniowy staż. Mieszkając w luksusowym apartamencie wybrana piątka będzie doskonaliła swój warsztat miksologii w jednych z najlepszych londyńskich lokali. W czasie szkolenia zwycięzcy poznają życie nocne miasta „od kuchni”. Stojąc za barem najbardziej prestiżowych klubów, będą mieli okazję poznać tajniki zawodu i nauczyć się przyrządzać najbardziej ekstrawaganckie koktajle świata.

Absolut zawsze stawiał na młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi. To oni tworzą ducha marki. Dlatego, aby ułatwić wschodzącym barmańskim talentom start w branży, zorganizowaliśmy konkurs SHAKE IT UP. Dzięki niemu każdy pasjonat miksologii będzie mógł nie tylko dowieźć swych umiejętności i zaistnieć w barmańskim świecie, ale również zyska szansę rozwoju dzięki szkoleniom z prawdziwymi mistrzami tego fachu – dodaje Michał Jaskulski, Senior Brand Manager Absolut Vodka.

PROJEKT POKOLENIE zrodził się z przekonania, że kreatywność oraz inspiracja są najważniejszymi wartościami marki Absolut. Skierowany jest on do młodych twórców bez względu na to, w jakiej dziedzinie działają. Każdy muzyk, fotograf czy beatboxer ma szansę zaistnieć. Projekt jest otwarty dla każdej pełnoletniej osoby, która czuje w sobie drzemiący talent, ćwiczy go każdego dnia, marząc o tym, aby być coraz lepszym.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia: materiały prasowe Wyborowa S.A.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s