JUŻ WKRÓTCE III EDYCJA BATTLE FOR FLAIR! NADCHODZI ‚KING OF THE RING!’

Battle for Flair III
Battle for Flair III

Już 27 maja w warszawskim klubie Karmel (Kredytowa 6) odbędzie się wielka bitwa z grawitacją! Wszystko za sprawą projektu Battle For Flair. Let’s battle!

To trzecia edycja tego już kultowego wydarzenia, którego misją jest promocja barmaństwa w Polsce, a w szczególności stylu flair. Sztuka ta ze względu na swoją widowiskowośc zdobywa coraz większą popularnośc w kraju i na świecie..

Najbliższa bitwa odbędzie się pod hasłem – ‚King Of The Ring’. Bar w Karmelu tego wieczoru ponownie przeobrazi się w istne pole walki. 10 zawodników z całej Polski stanie na flairowym ringu i stoczy między sobą walkę o nagrody pieniężne, rzeczowe oraz prestiż środowiska barmańskiego.

Battle For Flair jest konkursem o pierwszej tego typu formule w naszym kraju. Charakter tego projektu sprawia, że całe wydarzenie stanowi bardzo widowiskowy spektakl. W pierwszej rundzie zawodnicy będą rywalizowac między sobą w emocjonujących pojedynkach 1 vs 1. W krótkich odstępach czasowych zaprezentują swoje najbardziej skomplikowane numery. Walki odbywac się będą pod improwizacje muzyczną dj’ów. Poprzeczka postawiona jest zatem wysoko. Umiejętności zawodników zostaną poddane ocenie gremium sędziowskiego, w skład którego wejdą 3 osoby. Do drugiej rundy promocję otrzymają zwycięzcy swoich walk oraz jeden ‚Lucky Loser’ (szczęśliwy przegrany), który mimo porażki zdobył uznanie w oczach jury. Podczas tego etapu, który jest zarazem finałem rozgrywki, zawodnicy zaprezentują 5 minutowe układy podczas których jednocześnie przygotują dwa koktajle. Zasada jest bardzo prosta. Zwycięża najlepszy. Konkurs poprowadzi charyzmatyczny showman Kamil Caliński, który jest managerem urokliwej kawiarni znajdującej się na Nowym Świecie – Cafe Colombia.

Po części konkursowej odbędzie się ogniste after – party podczas którego będzie bardzo dużo argumentów przemawiających za upojną zabawą. Soczyste promocje obowiązujące na barze przez całą noc, konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami oraz świetna oprawa muzyczna.
Dj Def i Dj Qube zza adapterów będą systematycznie zaspokajac Wasze pragnienia, serwując tłuste bity do białego rana. Bujajmy się w rytmie flairu!

W Skrócie:

Miejsce: Klub Karmel/ Kredytowa 6

Start: 19.00

Dj Def i Dj Qube

ZAPROSZENIA/10 zł

Na hasło: ‚Show Me What Ya Got!’, między godziną 19.00 a 22.00 wszyscy wchodzą za darmo!

PROMOCJE:

Burn – 8 PLN
Absolut – 7 PLN
Heineken 0,5 – 7 PLN
Funky Shots – 12 zł (Cena obejmuje 4 shoty)

Widzimy się na tłustej bibie!!!

Pij odpowiedzialnie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s