ZA NAMI 3 EDYCJA BATTLE FOR FLAR – ‚KING OF THE RING’

27 maja w Klubie Karmel odbyła kolejna edycja Battle For Flair. Byliśmy świadkami spektaklu, który został wykreowany przez grupę ludzi emanujących pasją i miłością do uprawianej przez siebie sztuki. W piątkowy wieczór lokal mieszczący się na ul. Kredytowej 6 bujał się wdzięcznie w rytmie flairu… Butelki wzbiły się naprawdę wysoko! 

Już po raz trzeci projekt Battle For Flair pojawił się w kultowym warszawskim lokalu. Inicjatywa ma na celu promowanie sztuki barmańskiej. Skupia się na jego bardzo widowiskowej i niezwykle efektownej gałęzi jaką jest flair. Emocjonująca bitwa toczona z bezlitosnym prawem grawitacji… 

Na polu walki ponownie stanęło 10 zawodników z całego kraju, którzy rywalizowali między sobą w ‚King Of The Ring’. W pierwszej rundzie odbyło się 5 pojedynków 1 vs 1. W krótkich odstępach czasowych uczestnicy rywalizowali między sobą, demonstrując swoje najbardziej skomplikowane i widowiskowe numery pod improwizacje muzyczną Dj’a Qube’a z Wrocławia.

Po zaciętych pojedynkach, zwycięzcy swoich par oraz jeden ‚Lucky Loser’ przystąpili do rundy finałowej. W ostatecznej rozgrywce mieliśmy okazję podziwiać 6 pięciominutowych występów, w których zawodnicy prezentowali swoje rutynowe układy. Umiejętności każdego z uczestników poddane było ocenie gremium sędziowskiego, w skład którego weszły trzy osoby: Łukasz Klocek (Mono Bar), Michał Kośnik (Independent Flair League; Evolution Bar) oraz Sebatian Marcinkiewicz (Klub Bank).

Battle For Flair już po raz trzeci zwyciężył Marcin Cebula (Flair Factory). Na drugiej pozycji uplasował się Maciej Chojara (Flair Factory), a trzecie miejsce na podium zajął Maciej Szymański (MSBiS). Nagrody pieniężne oraz rzeczowe zostały ufundowane przez firmę Rose’s, APS Polska oraz Alkoteka.pl.

Konkurs poprowadził charyzmatyczny showman i manager urokliwej kawiarni Cafe Colombia – Kamil Caliński. Umiejętnie podtrzymywał wspaniałą atmosferę, organizując systematycznie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności. 

Po konkursie odbyło się after – party z pikantnymi promocjami na barze oraz genialną oprawą muzyczną, o którą zadbał ognisty duet – Dj Def (A.K.A UNIQ TEAM) i Dj Qube!

Pod tym adresem znajdziecie zdjęcia z ‚King Of The Ring’ 

Pod tym natomiast znajduję się video – relacja

[BT Lime], APS Polska, Alkoteka.pl, Bar Symposium, Klub Karmel, Lemon Studio, Cafe Colombia, Burn, Flair Factory, Wyborowa S.A., BarMagazyn.pl, NewsGastro.pl, Papaja.pl, Open-Bar.pl, Świat Barmanów, Naopkoło.pl, Teatr Bajka, 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s