COLD NO.7 – Jack Daniel’s ready to drink

Jack Daniel's ready to drink
Jack Daniel's ready to drink

Doskonale znane drinki Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s & Ginger są dostępne jako gotowy produkt w poręcznych puszkach.

Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s & Ginger to nowe produkty z rodziny Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, które pojawiły się w tym roku w Polsce. Są to gotowe do spożycia drinki (RTD – ready to drink), powstałe na bazie oryginalnej Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.

Drinki Jack Daniel’s stanowią połączenie tradycji z nowoczesnością. Jack Daniel’s & Cola to słodko-pikantna kompozycja zapewniająca orzeźwiające doznanie. To drink doskonale znany miłośnikom whiskey Jack Daniel’s na całym świecie. Natomiast Jack Daniel’s & Ginger łączy w sobie cytrusową nutę imbiru z wyraźnym charakterem Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, tworząc drink o klasycznym smaku. Oba produkty należą do kategorii RTD , zawierają 6% alkoholu i są dostępne w puszkach o pojemności 0,33 l.

Wolność wyboru

Niewielka pojemność i poręczne rozmiary opakowań drinków Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s  & Ginger to duża wygoda dla konsumentów. Miłośnicy Jack Daniel’s Tennessee Whiskey mogą teraz korzystać z ulubionych drinków niezależnie od okoliczności. Ta wolność wyboru buduje atmosferę spotkań i pozwala odnaleźć w tradycyjnym smaku nową wartość.

Oferując konsumentom whiskey Jack Daniel’s perfekcyjnie zmiksowaną z popularnymi dodatkami, dajemy im możliwość delektowania się ich ulubionym drinkiem w nowych miejscach i podczas nowych okazji, gdzie wygodniej jest zabrać ze sobą puszkę z gotowym napojem  – mówi Piotr Chmielecki, Senior Brand Manager Jack Daniel’s – Polska

Rozpoznawalne opakowanie

Etykieta Jack Daniel’s Tennessee Whiskey ma na świecie status ikony i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku alkoholowym. Opakowania Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s & Ginger zostały starannie zaprojektowane, aby korespondowały z opakowaniem Jack Daniel’s
Tennessee Whiskey i pozwalały konsumentowi na natychmiastowe powiązanie produktu z marką Jack Daniel’s.

Gotowe drinki Jack Daniel’s dostępne są w tych samych punktach sprzedaży, w których możemy znaleźć Jack Daniel’s Tennesee Whiskey.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Cheers!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s