Wyborowa. Czyste Fakty & Wyborowa Worldwide Tour 2011

Wyborowa Czyste Fakty
Wyborowa Czyste Fakty

W lipcu ruszyła nowa wizerunkowa kampania „WYBOROWA. CZYSTE FAKTY”, która komunikuje fakty podkreślające prestiż, międzynarodowy sukces i wyjątkową jakość wódki Wyborowa. Czyli to wszystko, co sprawia, że Polacy są dumni z ich rodzimego produktu odnoszącego tak wyjątkowy sukces za granicą.

Co sekundę ktoś na świecie kupuje Wyborową“, „Wyborowa na festiwalu w Cannes, na imprezie w Twoim domu“ oraz „Wyborowa: Londyn 15£, Berlin 12€, Sydney 36$“ głoszą hasła najnowszej kampanii „WYBOROWA. CZYSTE FAKTY“. Kolejny już raz marka inicjuje pomysł wykorzystania produktu do komunikacji z konsumentem. Tym razem są to trzy różne hasła kampanii na szkle butelki.

O nowej platformie komunikacyjnej konsumenci mogą dowiedzieć się w punktach sprzedaży na terenie całego kraju, na Fan Page’u marki (WWW.FACEBOOK.COM/WYBOROWAPOLSKA), a także podczas akcji letnich. Już trzeci rok z rzędu rusza letnie tourné WYBOROWA WORDLWIDE TOUR 2011!

Podobnie jak w zeszłych latach, czeka nas tam masa atrakcji. Wiele wyjątkowych dziewczyn, zabierze klubowiczów w międzynarodowy świat marki w rytmie brazylijskiej samby, w klimacie londyńskiego clubbingu, w pulsie dyskotekowego Tokio, czy też meksykańskiej fiesty, a także planowane są pokazy barmańskie i taneczne.

Każdy może wziąć udział w licznych promocjach w klubach i otrzymać naprawdę wyjątkowe nagrody! W klimat każdego z miast – Rio, Tokio, Londyn, Meksyk wprowadzą swoimi pokazami tańczące barmanki z grupy ShowBar. Barwne stroje, oryginalne pokazy łączące sztukę barmańską i taniec robią duże wrażenie i każdego wprawią w imprezowy nastrój. Przyjdź i zobacz, co czeka nadmorskie kluby w tym roku. Wygraj atrakcyjne nagrody i zaszalej z marką Wyborowa!

Wyborowa Worldwide Tour 2011
Wyborowa Worldwide Tour 2011

Letni kalendarz imprez Worlwide Tour 2011

29 lipca: w klubie Czekolada, SOPOT

30 lipca: w klubie Costa Dorada, ŁEBA

12 sierpnia: w klubie Beach Bar Plaża, USTRONIE MORSKIE

13 sierpnia: w klubie Arena Beach, MIELNO

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Wyborowa S.A.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s