Wpadnij na imprezę Jack’a.

Jack Daniel's
Jack Daniel's

Rusza wakacyjna promocja Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Podczas sześciu imprez w wybranych klubach w Polsce zostaną zorganizowane specjalne strefy zabawy. Dla miłośników Jack’a to doskonała okazja by bliżej poznać historię tej whiskey.

Wytwarzanie Tennessee Whiskey to duża odpowiedzialność, ale dla pracowników destylarni w Lynchburgu to także sposób na życie i doskonałą zabawę. Aby poczuć klimat tego miejsca i zrozumieć ludzi żyjących według zasad, które wytycza proces produkcji whiskey Jack Daniel’s, każdego lata w Polsce organizowane są imprezy dla miłośników tego trunku.

23 lipca w klubie La Playa w Warszawie odbyła się pierwsza impreza Jack’a, a kolejne:

30 lipca w klubie Copacabana w Międzyzdrojach

5 sierpnia w klubie Bar Max w Jastrzębiej Górze

6 sierpnia w klubie Drewutnia we Władysławowie

13 sierpnia w klubie Solar we Władysławowie

20 sierpnia w klubie Drewutnia we Władysławowie.

Zabawa zorganizowana będzie wokół kilku wątków z życia Jack’a. Pojawi się słynny sejf, beczki po whiskey oraz główny bohater Jack Daniel’s. Będzie to doskonała okazja, by poznać historię twórcy tej whiskey i poczuć klimat miejsca, w którym jest wytwarzana. Całości dopełni doskonała muzyka
i animatorzy, którzy staną się przewodnikami po świecie Jack’a. Uczestnicy imprezy będą mogli wygrać w konkursach oryginalne plecaki, koszulki i gadżety z logo Jack Daniel’s.

Historia Jack’a z sejfem

Jack Daniel znany był z tego, że nie odznaczał się przesadną cierpliwością. Pewnego dnia przyszedł za wcześnie do biura i postanowił zajrzeć do sejfu. Kilkakrotnie próbował użyć odpowiedniej kombinacji cyfr, jednak zamek nawet nie drgnął. Poirytowany Jack tak niefortunnie kopnął w stary sejf, że złamał sobie palec u nogi. Ta pozornie drobna kontuzja doprowadziła do wielu komplikacji zdrowotnych i stała się po latach przyczyną jego śmierci. Do dziś w Lynchburgu wspomina się ten fakt z niebanalnym przesłaniem: nigdy nie przychodź do pracy przed czasem.

Jack Daniels przypomina: pij odpowiedzialnie.

****

Jack Daniel’s: Destylarnia Jack Daniel’s jest najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w USA. Jej właścicielem był Jasper Newton Daniel, człowiek, który większość swojego życia poświęcił na doskonalenie procesu produkcji whiskey. Destylarnia zlokalizowana w miasteczku Lynchburg, w stanie Tennessee do dziś znajduje się w Narodowym Spisie Miejsc Historycznych USA. Są tam wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Dystrybutorem produktów marki Jack Daniel’s w Polsce jest Brown Forman Polska Sp. z o.o.

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s