Gorąca zabawa podczas imprezy The Wildest Night Party.

The Wildest Night Party
The Wildest Night Party

24 września 2011 roku w Łodzi odbyła się najdziksza impreza w Polsce – The Wildest Night Party, sponsorowana przez markę Desperados. Tej jednej nocy kompleks zabytkowych fabryk Posiadło Księży Młyn wypełniły niezwykłe latynoskie klimaty, klubowe rytmy i niesamowite atrakcje – od kąpieli w pianie w strefie Crazy Bathroom począwszy, po psychodeliczny pokaz w technologii 5D w strefie Si Sinema. Wśród gości na imprezie bawili się m.in. Michał Szpak, Patricia Kazadi, Mrozu, Nick Sinckler czy Kasia Sowińska.

Na uczestników najdzikszej imprezy w roku czekały tętniące życiem latynoskie rytmy i niesamowite atrakcje. Gości wchodzących na imprezę wprowadzały tajemnicze i mroczne przewodniczki z pochodniami. Strefa Caracas przeniosła na dzikie ulice wenezuelskiej stolicy. Miejski gwar, malowane na oczach gości graffiti oraz niezwykły set dj’ski przeplatający się z ulicznymi odgłosami, stworzyły atmosferę rodem z Ameryki Południowej. Przejście przez strefę Closer than Close było niezwykłym doznaniem oddającym surrealistyczny charakter świata marki Desperados. Na wszystkich imprezowiczów czekała również opuszczona łaźnia parowa zapraszająca do szaleństwa w pianie. W strefie dzikich kąpieli Crazy Bathroom o bezpieczeństwo uczestników imprezy dbały ponętne syreny.

The Wildest Night Party
The Wildest Night Party

Każdy mógł poczuć atmosferę wydarzenia dosłownie wszystkimi zmysłami za sprawą strefy Si Sinema, gdzie odbywał się pokaz filmu w wydaniu 5D. Akcja wyświetlanego „Asylum” toczyła się w upiornym opuszczonym szpitalu, a widz musiał zmierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami i niespodziewanych zdarzeniami. Niewątpliwą atrakcją było także Silent Disco zaaranżowane w stylu latynoskiego święta San Benito, które chętnie odwiedzali wszyscy wytrwali imprezowicze. Ci, którzy potrzebowali chwili wytchnienia od imprezowego szaleństwa, mogli odpocząć w strefie Rebelion Desperados utrzymanej w klimacie opuszczonego więzienia.

Aby goście mogli lepiej wczuć się w klimat The Wildest Night Party, w starym latynoskim zakładzie fryzjerskim czekały na nich specjalne stanowiska do szybkiej stylizacji imprezowej. Przy stanowisku pucybuta zamiast wyczyścić buty, można było przyozdobić je najróżniejszymi gadżetami. Każdy, kto odwiedził imprezę z przyjaciółmi, mógł uwiecznić to wydarzenie w miejscu specjalnie przygotowanym do robienia zdjęć w strefie Desperados ID. Na pamiątkę można też było zabrać gadżety ze świata Desperadosa wprost z tradycyjnych latynoskich piniat.

The Wildest Night Party
The Wildest Night Party

Imprezę uświetnił koncert brytyjskiej grupy tworzącej w stylu bassline house – Jack Beats. W tę niepowtarzalną noc pokaz swoich umiejętności tanecznych połączonych z niezwykłym widowiskiem artystycznym zaprezentowała grupa Art Color Ballet. Gorące i dzikie rytmy na parkiecie zapewnili najlepsi polscy DJ-e: DJ BTR, DJ Falcon, MK FEVER, DJ SL, The Phantom.

The Wildest Night Party rozkręcały też barwne postacie oraz niezwykłe tancerki. Brazylijskie mistrzynie tańca, zapaśnicy Lucha Libre, dzikie bestie w klatkach i pilnujący ich olbrzym czy Equipo sin cabeza – orkiestra złożona z muzyków bez głów, to tylko niektóre osobliwości, jakie można było spotkać tej nocy w Księżym Młynie. Wśród gości na imprezie bawili się również Michał Szpak, Patricia Kazadi, Mrozu, Nick Sinckler czy Kasia Sowińska.

The Wildest Night Party
The Wildest Night Party

Desperados to dzika, ale i odpowiedzialna marka. „18+” − akcja Grupy Żywiec, producenta marki Desperados, promuje odpowiedzialną konsumpcję alkoholu i przestrzeganie zakazu sprzedaży piwa osobom niepełnoletnim. Projekt jest realizowany w trakcie wszystkich największych imprez organizowanych i sponsorowanych przez firmę, takich jak między innymi: Birofilia, Open’er Festiwal, Męskie Granie i Profesjonalia. Odpowiednio przeszkoleni barmani sprzedają piwo wyłącznie osobom pełnoletnim. Jeśli mają wątpliwości, proszą młodych klientów o potwierdzenie pełnoletności. Po okazaniu dowodu osobistego kupujący piwo otrzymuje opaskę „18+”. Opaski otrzymują też inne pełnoletnie osoby, które popierają odpowiedzialną konsumpcję alkoholu. Dodatkowo przy każdym nalewaku piwa znajdują się tabliczki z prośbą o niekupowanie alkoholu małoletnim. Ponadto w tę wyjątkową noc podjęto współpracę z łódzką korporacją radiotaksi „MER.C”. Uczestnicy The Wildest Night Party wracający do domów mogli po okazaniu wejściówki na imprezę skorzystać z tańszych przejazdów.

Więcej informacji na temat kolejnych niezwykłych aktywności marki Desperados na fan stronie Desperadosa na Facebooku oraz na stronie http://www.desperadosbeer.pl.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia: materiały prasowe organizatora.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s