THE GLOBAL PARTY Z MARKĄ WYBOROWA

Zaledwie w ciągu 24 godzin w 73 miastach na jedną globalną imprezę tłumnie przybyło ponad 80 000 specjalnych gości. 15 i 16 września odbyła się wyjątkowa impreza The Global Party wokół szczytnego celu pomagania najbardziej potrzebującym! W tym samym czasie w luksusowych hotelach, prestiżowych restauracjach, prywatnych rezydencjach oraz elitarnych klubach na całym świecie, począwszy od Cape Town, Delhi i Dubaj, poprzez Marrakesz, Nowy Jork oraz Oslo kończąc na Sao Paulo i Krakowie wybrani goście bawili się do białego rana!

Beneficjentami imprezy The Global Party jest piętnaście największych organizacji charytatywnych, między innymi Nelson Mandela Children’s Fund, The Raisa Gorbachev Foundation, Virgin Unite czy Tusk Trust organizacja pod patronatem księcia William’a. Idea organizacji The Global Party umożliwia również pozyskanie funduszy na rzecz lokalnych organizacji charytatywnych. Beneficjentem krakowskiej odsłony The Global Party jest fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.


Bar lodowy
Bar lodowy

Krakowski klub CIEŃ, jako jedyny klub muzyczny w Polsce został oficjalnym gospodarzem tego niecodziennego wydarzenia i wraz z marką Wyborowa 15 września celebrował ten niezapomniany wieczór. Każdy z zaproszonych szczęśliwców otrzymał specjalną edycję srebrnego breloczka Key-2 Luxury, przystępując jednocześnie do elitarnego grona wybrańców.

Na specjalnie wyselekcjonowanych gości z ekskluzywnymi zaproszeniami na wejściu czekał wyrzeźbiony bar lodowy, z którego, na powitanie dla wszystkich  serwowane były wyjątkowe Shoty Lemon Drop na bazie wódki Wyborowa.Dj Tennesse, jeden z czołowych przedstawicieli warszawskiej sceny house’owej wraz z saksofonistą Marcinem Gańko oraz wokalistką Eleną Isakovą zadbali o najwyższy poziom muzyczny. Zachwyceni goście wpadli w wir szaleńczej zabawy
do białego rana!

Lemon Drop
Lemon Drop

Przepis na wyjątkowe shoty LEMON DROP
Składniki:

  • 60 ml Wódki Wyborowa

  • 40 ml soku ze świeżej cytryny

  • 20 ml syropu cukrowego

Szkło: 4 x kieliszek (40ml)
Przygotowanie: Wlać wszystkie składniki do shakera, wsypać lód do pełna. Wymieszać energicznie do momentu, aż na ściankach zewnętrznych shakera pojawi się efekt zmrożenia. Zawartość przelać do 4 kieliszków, dekorować cząstką cytryny z posypanym cukrem.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Wyborowa S.A.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s