Les Journées Particulières w Żyrardowie – szansa na zwiedzianie Polmosu Żyrardów S.A.

Wyjątkowa okazja żeby poznać najbardziej prestiżowe marki na świecie. Podczas Les Journées Particulières w połowie października br. 30 producentów wchodzących w skład Grupy , Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) zostanie otwartych dla publiczności by odsłonić swoje dziedzictwo historyczne, architektoniczne i kulturowe oraz zaprezentować swoje unikatowe savoir-faire. Marka Belveredere Vodka, jedna z niewielu marek uczestniczących poza Francją w Les Journées Particulières, zaprasza do Żyrardowa.

Belvedere Vodka to jedyna polska marka w portfolio Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH). LVMH, światowy lider w dziedzinie dóbr luksusowych, zrzesza 60 prestiżowych marek wiodących w świecie mody, wyrobów skórzanych, napojów alkoholowych, perfum i kosmetyków, zegarków i biżuterii, a także detalicznej sprzedaży ekskluzywnej. Producenci biorący udział w akcji Les Journées Particulières to m.in:  Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Dom Pérignon, Moët & Chandon, Krug, Belvedere Vodka i Glenmorangie. 

Polmos Żyrardów
Polmos Żyrardów

Les Journées Particulières w Żyrardowie

W Polsce, w dniach 15 – 16 października goście zostaną zaproszeni do Polmosu Żyrardów Sp. z o.o., by tam odkryć tradycje i innowacje związane z wódką Belvedere. Poznają również unikalne i najwyższej jakości składniki używane do produkcji wódek czystych i smakowych, najdokładniejszy system kontroli, niezaprzeczalną jakość i dumę polskiego dziedzictwa. Wizyta będzie obejmować:

  • Prezentację Polmosu Żyrardów Sp. z o.o. oraz historię produkcji wódki.
  • Zwiedzanie Zakładu Polmos Żyrardów Sp. z  o.o. .
  • Poznawanie procesu rektyfikacji wódki Belvedere oraz procesu uzdatniania wody.
  • Poznanie asortymentu wódki Belvedere.
  • Przegląd programów socjalnych, społecznych oraz powiązanych z ochroną środowiska  prowadzonych przez zakład.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy dokonać rezerwacji na stronie www.belvederevodka.com.pl. Szczegóły dotyczące eventu znajdą się również na polskiej stronie FB Belvedere Vodka: www.facebook.com/belvederevodkapoland. Zwiedzanie będzie możliwe w dniach 15 i 16 października od godziny 10 do 16.30 (w blokach półtoragodzinnych).

Polski symbol luksusu

Nazwa znanej na całym świecie wódki z Polski pochodzi od Belwederu, polskiego pałacu prezydenckiego, którego ilustracja widnieje na butelkach. Belvedere jest produkowana wyłącznie w miejscowości Żyrardów, skąd jest dystrybuowana na cały świat. Belvedere jest jednoskładnikową wódką destylowaną z wyselekcjonowanej odmiany żyta Dańkowskiego Złotego, uprawianej na mazowieckich równinach Polski. Ten rodzaj zboża został wybrany przez wzgląd na wysoką zawartość skrobi oraz swój delikatny, ale wyrazisty smak. Belvedere jest destylowana w Polmos Żyrardów.

Mimo, że Belvedere jest ambasadorem tradycyjnych polskich dóbr luksusowych, marka hołduje również kreatywności i doskonałości współpracując z liderami światowej kultury współczesnej. Jej najbardziej znani partnerzy to m.in. Lady Gaga, Beyonce, Usher, Duran Duran, Debbie Harry i Grace Jones.

Pij odpowiedzialnie!

(Tekst i zdjęcia: LVMH Polska)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s