Trwają eliminacje do polskiego finału kolejnej edycji międzynarodowego konkursu Finlandia Vodka Cup 2011

FVC XII
FVC XII

Do 23 listopada trwają polskie eliminacje w ramach 12. edycji międzynarodowego konkursu Finlandia® Vodka Cup, podczas którego wybrani zostaną wybitni barmani z całego świata, aby walczyć o tytuł najbardziej utalentowanego miksologa. Polski zwycięzca, wyłoniony 11 grudnia, będzie potencjalnym kandydatem, reprezentującym Polskę na szczeblu międzynarodowym konkursu, który odbędzie się w Finlandii, na początku lutego 2012. Poza prestiżowym tytułem, najlepszy barman otrzyma nagrodę w wysokości 25 tysięcy dolarów. W tym roku po raz pierwszy zgłoszeń do konkursu można dokonywać za pośrednictwem strony www.pureice.pl.

Finlandia Vodka Cup to elitarny konkurs, cieszący się coraz większą popularnością wśród barmanów na całym świecie. Co roku Laponia – ojczyzna Finlandia® Vodka – staje się śnieżną stolicą rywalizacji o tytuł najlepszego miksologa. W tym roku, aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie swojej receptury wraz ze zdjęciem gotowego koktajlu, a także opisem składników na adres www.pureice.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 20 najlepszych propozycji, a ich autorzy otrzymają zaproszenie do udziału w finale, który odbędzie się 11 grudnia 2011 roku w Soho Factory w Warszawie. Zwycięzca zostanie nagrodzony 10 tysiącami złotych oraz stanie się potencjalnym kandydatem do udziału w finale międzynarodowym.

Ideą konkursu, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jest wyłonienie spośród wszystkich jego uczestników niepowtarzalnej osobowości, talentu, który zachwyca kreatywnością. Wyrazem tego jest niewątpliwie umiejętność komponowania wyśmienitych, oryginalnych drinków, których podstawą musi być Finlandia® Vodka, sama w sobie stanowiąca doskonałość. Żeby wyeksponować jej całe bogactwo w drinku, trzeba mieć wyjątkowe zdolności – podkreśla Katarzyna Obuchowicz, Dyrektor Marketingu w Brown-Forman Polska.

W międzynarodowym finale, organizowanym w Finlandii, weźmie udział 20 barmanów z całego świata. Zgłoszone przez nich propozycje będzie oceniał Globalny Ambasador marki Finlandia, Markku Raittinen oraz Globalny Miksolog, Pekka Pellinen. Podczas finałów Finlandia Vodka Cup jury złożone z sześciu sędziów oceni pracę barmanów pod względem sztuki, stylu  wykonania oryginalnych koktajli z Finlandia® Vodka w trzech kategoriach: aperitif, long-drink i „quick mix”.

Finlandia Vodka Cup to uhonorowanie kreatywności i  najlepszych umiejętności barmańskich. Zapraszając zwycięzców do Finlandii, chcemy również podziękować wszystkim barmanom za pomoc w osiągnięciu sukcesu Finlandia® na całym świecie – mówi Neil Punwani, Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający ds. wódki w  Brown-Forman. W tym roku nasi konsumenci mają możliwość głosowania na barmanów i ulubione drinki za pośrednictwem internetu. 12. edycja imprezy zbliża markę do naszych lojalnych konsumentów, jej ambasadorów i najwyższej klasy barmanów, dając każdemu szansę uczestnictwa w tym niecodziennym wydarzeniu.

Nowym elementem jest format konkursu, umożliwiający barmanom zgłoszenie do udziału za pośrednictwem platformy  internetowej. Po raz pierwszy też uczestnicy będą mieli również okazję do zaangażowania konsumentów, zachęcając ich do głosowania internetowego na zgłoszone przez siebie drinki. Ci, którzy wezmą udział w głosowaniu internetowym pomogą w wyborze finalistów konkursu. Spośród nich zostaną wylosowane trzy osoby, które wezmą udział w finale Finlandia Vodka Cup i zasiądą w jury podczas imprezy. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie.

Regulamin oraz więcej informacji na temat konkursu dostępne są na stronie www.pureice.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s