Koszerny cydr z fabryki pod Łodzią.

Andrew’s Premium Cider
Andrew’s Premium Cider

PLUS H2O Drinki wprowadza na rynek nowy produkt z półki premium – Andrew’s Premium Cider. Ma unikalny smak cydru, uzyskanego dzięki doskonale dobranej kompozycji słodko-kwaskowatych jabłek. Ten niskoprocentowy napój alkoholowy ma już grono wielbicieli na całym świecie, popularność zdobywa także w Polsce.

Andrew’s Cider wytwarzany jest według starej, niezmienionej tradycji na bazie moszczu jabłkowego, po fermentacji którego powstaje 5% napój alkoholowy. Do wyrobu cydru stosowane są starannie wyselekcjonowane, tradycyjne odmiany tzw. cydrowych jabłek. Ich odpowiednio dobrane proporcje w zależności od zawartości kwasu jabłkowego i słodyczy pozwalają uzyskać doskonały smak i aromat. Produkt posiada certyfikat koszerności przyznany przez Koshruth Department Badatz „Chung Chasam Sofer” Bnei Brak, Israel.

Cydr jest doskonale znany na Wyspach Brytyjskich, ich mieszkańcy zachwalają napoje o tym niepowtarzalnym smaku i częstują nim zagranicznych gości. Napój cydrowy już na stałe wpisał się w ich tradycje kulinarne. Prawdziwym ambasadorem tego napoju jest Książę William, który uważa cydr za swój ulubiony trunek. Także nasi zachodni sąsiedzi słyną z produkcji cydrowych napitków zwanych apfelwein, które wytwarzane są w wielu regionach Niemiec.

W Polsce konsumenci dopiero zaczynają rozsmakowywać się w tym jabłkowym napoju a grono jego wielbicieli staje się już bardzo pokaźne. Producent, chcąc przybliżyć ten niepowtarzalny smak, wprowadza na rynek Andrew’s Premium Cider – naturalny napój jabłkowy o niskiej zawartości alkoholu.

Produkt jest dostępny od grudnia, pakowany w butelki o pojemności 0,5l.

Rekomendowana cena detaliczna wynosi 4,50zł.

Pamiętajcie, pijcie odpowiedzialnie.

(Tekst i zdjęcia: PLUS H2O Drinki)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s