Pokochaj wybór i weź udział w nowym konkursie MARTINI®

Dlaczego warto „Pokochać wybór” i żyć pełnią życia? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć na stronie http://www.tywybierasz.pl.

Pod adresem http://www.tywybierasz.pl wystartowała nowa, fantastyczna i ultranowoczesna strona internetowa MARTINI® z kreatywnym konkursem fotograficznym „Pokochaj wybór”. Strona sama w sobie stanowi inspirację i od początku intryguje ciekawymi rozwiązaniami. Marka MARTINI® od zawsze ceni sobie i zachęca do poszukiwania nowych inspiracji i dokonywania wyborów. MARTINI® to radość i dobra zabawa. MARTINI® to LUCK IS AN ATTITUDE .

Pokochaj wybór” to zadanie dla tych, którzy lubią kreatywność, wyzwania i odważne decyzje. Zadaniem uczestników jest sfotografowanie momentu podjęcia decyzji i wskazanie możliwych rozwiązań dla pokazanej sytuacji. Zwycięzca Nagrody Głównej będzie musiał dokonać wyboru i podjąć decyzję: Pewniak czy Niespodzianka!

Na tych co nie lubią w życiu ryzyka czeka tzw. Pewniak czyli Aparat Nikon D700 wraz z obiektywem Nikon AF-S 24-70mm f/2,8G ED o wartości 15.000 PLN. Dla tych bardziej odważnych – Tajemnicza Niespodzianka. Dodatkowo 10 wyróżnionych szczęśliwców otrzyma super gadżety w postaci Camera GoPro HD HERO 2 Outdoor Edition.

Poprzeczka ustawiona jest wysoko, bo prace konkursowe oceniać będzie super trio w składzie:

Lidia Popiel – doskonała fotograf, wykładowca na wydziale fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej, redaktor naczelna portalu Fine Life. Działa w fundacji „Polska jest kobietą”, jest też przewodniczącą rady sygnatariuszy w Partii Kobiet. Współpracuje ze stacją telewizyjną Polsat Cafe.

Jacek Poremba – znakomity polski fotograf o nieocenionym doświadczeniu. Specjalizuje się w portretach, modzie i fotografii reklamowej. W 2001 roku podczas wyprawy do Sudanu rozpoczął autorski cykl „Krajobrazy” i Portrety”. Wielokrotnie powtarza, że zdjęcia są efektem inspiracji i pracy umysłu fotografa, a aparat to tylko skomplikowane narzędzie pracy.

Janusz Noniewicz – kierownik, założyciel, autor programu i „program leader” Katedry Mody Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zastępca redaktora naczelnego magazynu „KMAG”. Dziś zawodowo zajmuję się modą, a przez wiele poprzednich lat – literaturą. Jego największą pasją pozazawodową jest muzyka zwana poważną, do której podchodzi z właściwą jej i jemu powagą.

Nowa strona to także wprowadzenie do nowej strategii marki LUCK IS AN ATTITUDE. Hasło to stworzono specjalnie dla nowego pokolenia, które utożsamia się z podstawowymi wartościami MARTINI®, pozostając wierne tradycji. W tym jednym zdaniu zawarte jest wszystko, co stanowi wartość marki, czyli życie pełnią życia, wykorzystywanie każdej chwili na radość i zabawę. MARTINI® uważa, że nie istnieje pojęcie szczęścia. Jedynie z odpowiednim podejściem do życia i właściwym stanem umysłu, każdy może stworzyć własne szczęście. Bez żadnych barier i ograniczeń.

Konkurs „Pokochaj wybór” potrwa od 14 grudnia 2011 roku do 29 lutego 2012. Będzie wsparty kampanią internetową na lifestylowych oraz kobiecych portalach internetowych oraz portalach społecznościowych w tym Facebook-u. Dodatkowo kampania konkursowa zostanie wsparta mailingiem z wewnętrznych baz Bacardi-Martini Polska oraz działaniami Public Relations.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s