Już 23 Stycznia Hurricane Flair Madness!

JUŻ 23 STYCZNIA STOLICĘ PODLASIA NAWIEDZI NAWAŁNICA!

Prężnie rozwijający się nurt sztuki barmańskiej jakim jest Flair, swoim zasięgiem obejmuje kolejne obszary naszego kraju. Korzenie tego stylu sięgają XX wieku i od tamtego czasu sztuka dynamicznie ewoluuje zdobywając systematycznie kolejne poziomy w swoim rozwoju.

Białystok to miasto położone w północno – wschodniej części Polski. Najsilniejszym skojarzeniem nasuwającym się odnośnie tej metropolii  są mrozy, śnieg czy zima… motywowane położeniem klimatycznym stolicy Podlasia. ‘Kraina Misia Polarnego’ doczekała się pierwszego konkursu barmańskiego w stylu flair. Hurrricane Flair Madness to projekt, który jest owocem pasji Przemysława Marczuka. Dżentelmen włożył całe swoje serce w realizacje tej inicjatywy, dzięki czemu już 23 stycznia 2012 roku będziecie świadkami potężnego huraganu, który przejdzie przez kultowy, miejscowy klub Łóżko! W nowy rok rodzime barmaństwo wchodzi z Hurricane Flair Madness!

13 zawodników z całego kraju spotka się tego wieczoru aby stanąć w emocjonującej rywalizacji, gdzie stawką będzie prestiż, nagrody oraz spełnienie. Reprezentanci Trójmiasta, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Poznania czy Zielonej Góry wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności aby stanąć na upragnionym podium. 13 różnych charakterów, styli, szkół oraz filozofii uprawianej przez siebie sztuki.

Bronią zawodników będą butelki, shakery oraz wszelkie akcesoria, które mogą pomóc w obaleniu teorii na temat niepokonanej  grawitacji. Białystok będzie miał się okazję przekonać, że wiara w pasję jest w stanie przezwyciężyć  prawa fizyki narzucane przez  bezlitosną naturę. Przygotujcie się na wielki spektakl!

Występy zawodników zostaną poddane ocenie trzy osobowego gremium sędziowskiego na czele którego stanie Tomek Małek (Flair Factory)!  Towarzyszyć mu będą Cezary Broda (Carlsberg) oraz Marcin Dąbek (Impresive Flair Bar). W rolę MC wcieli się Marek Posłuszny (Flair Factory). Tak wyborne grono ludzi, którzy od wielu lat pracują na dobre imię rodzimej sztuki barmańskiej, dodaje wielkiego uroku zbliżającemu się wydarzeniu. Uczestnictwo w Hurricane Flair Madness teamu Flair Factory (Tomek Małek; Marek Posłuszny), to wielka sprawa dla stolicy Podlasia. Panowie stanowią motor napędowy Polskiej sztuki flair. Kilka lat temu zaprezentowali swoje umiejętności w programie Mam Talent, odpadając dopiero w etapie półfinałowym. Dzięki udziałowi w kultowym programie, kilka milionów Polaków mogło się dowiedzieć  czym jest flair. Dzięki nim sztuka barmańska trafiła do mainstreamu!

Po konkursie odbędzie się nieobliczalne after party, które zostanie okraszone niezwykle atrakcyjnymi promocjami na barze obowiązującymi przez całą noc oraz świetną oprawą muzyczną, za którą będzie odpowiedzialny  Dj Prime i Dj Rasco! Klub Łóżko zostanie zasypany świeżymi i dynamicznymi brzmieniami . Widzimy się na Hurricane Flair Madness! Poddajcie się sile Huraganu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s