22 Stycznia Hard Flair Sunday!

Co to jest flair? Nic Wam lepiej nie wyjaśni tego terminu jak projekt realizowany przez dwóch Panów odpowiedzialnych za dynamiczny rozwój tego nurtu, w naszym kraju. Mowa oczywiście o Tomku Małku, Marku Posłusznym i wydarzeniu organizowanym przez nich, czyli Hard Flair Monday!

Cykliczny projekt autorstwa duetu z Flair Factory, kolejny raz zawita w Warszawskim Hard Rock Cafe. Tym razem odbędzie się w niedzielę! Idealny motyw na zakończenie genialnego weekendu!

Jak zwykle na Hard Flair Sunday nie zabraknie filaru. Wręcz przeciwnie! Dostaniecie potężną pigułkę ekstremalnego barmaństwa w najlepszym wydaniu.

Oprócz zawodników z całej Polski na scenie będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyc występ tandemowy Tomka Małka i Marka Posłusznego.  Mało?

Jeżeli czujecie niedosyt, to przekonają Was zapewne atrakcyjne promocje obowiązujące przez całą noc na barze oraz emocjonujące konkursy z nagrodami dla publiczności!

Unikatowy klimat tego wydarzenia stanowi wielki przysmak dla wszystkich pasjonatów sztuki barmańskiej i nie tylko. Byłeś na Hard Flair Monday? Doskonale zatem wiesz, że musisz się tam pojawic! Nie wiesz co to jest flair? Nie znajdziesz lepszej okazji aby wdrożyc się w arkana tej sztuki! Widzimy się już 22 stycznia w Hard Rock Cafe na wyjątkowej imprezie poświęconej pasji barmańskiej!

Bujajmy się w rytmie flairu!!!!

W 2012 rok wchodzimy z Hard Flair Sunday! Jedyna taka impreza w Warszawie!

Miejsce: Hard Rock Cafe Warszawa

Wstęp: Free

Start: 20.30

Promocje: BUY 2 GET 1 FOR FREE (na wybrane koktajle)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s