Już 27 odbędzie się I edycja Flair Addict!


ZDROWE UZALEŻNIENIE

Flair to styl, którego korzenie sięgają XIX wieku. Poprzez swoją formę wzbogaca pracę barmanów o niesamowitą dynamikę i ekstremalne flow. Sztuka ta poddana jest systematycznemu progresowi dzięki czemu coraz więcej ludzi zdaję sobie sprawę czym jest flair.

W półmroku oklejając szyjki butelek przez głowę przewija się milion myśli. Wciskasz play i z głośników wydobywa się agresywne brzmienie podnoszące poziom adrenaliny we krwi. Opatrujesz obolałe rany zastanawiając się na której części ciała dzisiaj zaznaczy swoją obecność pęknięta butelka. Wczuwając się w rytm dynamicznego breakbeatu rozpoczynasz kolejny cykl kilkunastogodzinnej walki stawiając jednocześnie kolejny krok w kierunku perfekcji. Niekończącą walkę z prawami grawitacji kończysz głęboką refleksją systematycznie sięgając po upragniony łyk wody.

Czym jest flair? To pasja, miłość… to uzależnienie! „

Już 27 lutego stolica Dolnego Śląska będzie gościć barmanów z całego kraju, którzy stawią się w klubie Daytona, aby poczęstować Wrocław odrobiną pasji tkwiącej w ich sercach. Flair Addict, to projekt autorstwa Dariusza Owczarka (Domówka Klub, Bar4You), który prężnie działa w imię rozwoju sztuki flair. Swoją przygodę z eventami rozpoczął niecały rok temu organizując Dirty Shakers – Time To Flair. Sukces tego projektu zmotywował go do tego, aby kontynuować swoją misję wynikającą z uzależnienia od barmaństwa.

Flair Addict zagwarantuję Wam ponad 10 emocjonujących występów, w których możecie się spodziewać fenomenalnych ewolucji, wybuchowej mieszanki stylów oraz wybornej muzyki, która wraz z rozwojem flairu pełni coraz większą rolę. Numery starannie przygotowywane są pod dynamiczne brzmienia elektroniczne z pogranicza: breakbeatu, drum ‚n’ bassu, electro, dub stepu czy house’u.

Rzecz jasna Flair Addict, to nie tylko fantastyczne widowisko. To również kapitalna impreza na której wszyscy będą się wybornie bawić. After Party pod dowodzeniem utalentowanego muzyka Wrocławskiej Sceny Muzycznej – Dj’a Break’a! Możecie być przekonani, że bity, które przygotowuję na ten wieczór, wprowadzą Was w niesamowity rausz imprezowy!

Na barze mnóstwo promocji alkoholowych obowiązujących przez całą noc! Waszym nastrojem będzie sterował Wielki Kapitan, którego najlepiej jest potraktować zimną coca – colą! Wspólnie wznieśmy toast za Flair Addict!

27 luty…Wrocław… Klub Daytona… Pierwsza edycja Flair Addict!

Wspólnie bujajmy się w rytmie flairu!

 INFO:

Klub: Daytona – Wrocław, Rynek 35-37.

Termin: 27 luty 2012 (poniedziałek)

Start: 20:00

Tax: Free

FANPAGE: facebook.com/TimeToFlair

 

Promocje:

Capitan Morgan + cola – 10 PLN

Smirnoff Vodka+ PINCH – 11PLN

J&B Scotch Whisky + cola – 9 PLN

Capitan Morgan 0,7 + dzbanek Coli – 109 PLN

Smirnoff Vodka 0,7 + 8x PINCH – 149 PLN

J&B Scotch Whisky 0,7 + dzbanek napoju – 109zł

 

Sponsorzy i partnerzy:

Lemon Studio; Alkoteka.pl.;Klub Daytona; Bar4You; Zajarani.pl; Radio Traffic; blt & flatbreads; Capitna Morgan; Smirnoff Black; PINCH; Battle For Flair; Komfort Taxi; dlaStudenta.pl; Douglas; Esens; Pure.Fitness; klubowa.pl; NewsGastro.pl; Świat Barmanów; ClubLife; AEROBOKS; DirtyShakers-TimeToFlair; APS Polska; Finest Call; Poziom8.pl

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s