Ostatki w stylu SoCo.

21 lutego to w tym roku ostatni dzień karnawału. Warto spędzić go w stylu Southern Comfort – tak jak robią to mieszkańcy Nowego Orleanu, światowej stolicy Mardi Gras.

Mardi Gras to dla mieszkańców Nowego Orleanu ostatni dzień przed środą popielcową, a tym samym ostatni dzień karnawału. Całe wielokulturowe miasto zamienia się wtedy w scenę przeznaczoną dla parad i festiwali ulicznych. Uczestnicy Mardi Gras za punkt honoru stawiają sobie zdobycie kolorowych koralików, symboli dobrej zabawy. Miasto wypełnia się dobrą muzyką, pysznym jedzeniem, kolorowymi drinkami i świętującymi ludźmi.

Ten klimat sprzyja powstawaniu nowych kompozycji smakowych. W Nowym Orleanie szczególnie cenionym trunkiem jest wywodzący się z tego miasta Southern Comfort. Teatralne parady i spontaniczna zabawa wielokulturowego miasta doskonale oddają złożony charakter tego trunku. SoCo tak jak Nowy Orlean i Mardi Gras jest połączeniem egzotycznych smaków i aromatów z całego świata. Ten trunek w czasie karnawału kosztowany jest na różne sposoby. SoCo doskonale smakuje bezpośrednio w shotach np. Cajun Thunder oraz wkomponowane w egzotyczny koktajl jak Southern Hurricane.

Cajun Thunder
Cajun Thunder

Cajun Thunder

50 ml Southern Comfort

2 – 5 kropel Tabasco

Southern Hurricane

40 ml Southern Comfort

40 ml sour mix

40 ml soku pomarańczowego

40 ml soku z ananasa

do całości dodajemy odrobinę grenadiny

Przybranie: plasterek pomarańczy oraz wiśnia

Southern Comfort to oryginalna mieszanka wielu smaków: amerykańskiej whiskey, egzotycznych owoców, aromatycznych przypraw, karmelu i opalanego drewna. Ta unikalna kompozycja sprawia, że Southern Comfort stanowi kategorię samą w sobie, a jego nuta smakowa doskonale odpowiada wielu konsumentom. Dziś jego unikatowym smakiem można się cieszyć w ponad stu krajach na całym świecie. Dzięki swoim wielbicielom, stał się ikoną. Dystrybutorem SoCo (bo tak nazywają go wierni przyjaciele) oraz SoCo Lime w Polsce jest Brown-Forman Polska Sp.z o.o.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s