Nowe smaki Advocaata!

Ten tradycyjnie wyrabiany likier jajeczny to dobra propozycja na czas wiosny i okres świątecznych spotkań. Producent Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych wprowadził właśnie na rynek dwa zupełnie nowe smaki tradycyjnego Advocaata – Cafe latte i Tiramisu!

Advocaat to harmonijne połączenie naturalnych składników: aromatycznej brandy, najwyższej jakości spirytusu, wanilii z Madagaskaru i świeżych żółtek kurzych jaj. Od wielu lat gości na polskich stołach podczas rodzinnych uroczystości. Dwa nowe smaki z pewnością okażą się dobrym wyborem nie tylko na nadchodzące święta. Łączy je jedno: najwyższa jakość składników i tradycyjna produkcja oparta na żółtkach jaj.

Advocaat Cafe Latte
Advocaat Cafe Latte

Advocaat Cafe Latte – połączenie aromatu kawy ze śmietanką z aromatyczną brandy, najwyższej jakości spirytusem i żółtkami jaj kurzych. Doskonały dodatek do deserów. Zarówno miłośnicy tradycyjnego Advocaata jak i konsumenci, którzy do tej pory nie sięgali po likiery docenią nutę kawową i słodycz produktu.

Advocaat Tiramisu
Advocaat Tiramisu

Advocaat Tiramisu – charakterystyczny posmak doskonale znanego ciasta to wyróżnik tej propozycji. W połączeniu z alkoholem i tradycyjną produkcją likieru jajecznego, Advocaat Tiramisu stanowi dobrą propozycję do delektowania się w gronie przyjaciół i znajomych.

Advocaat Tiramisu i Advocaat Cafe Latte będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży w butelkach o pojemności: 0,5l.

POLMOS BIELSKO – BIAŁA to firma mająca ponad stuletnią historię. Tradycja produkcji napojów alkoholowych sięga jednak już XIX wieku i nawiązuje do działalności wytwórni wódek w Bielsku i Białej, takich jak: Frankel Adolf i Synowie Fabryka Wódek i Likierów, Jakób Gross Rafineria Spirytusu i Fabryka Likierów oraz „Altvater” Siegfried Gessler Fabryka Likierów. W początkach XX wieku powstała Fabryka Najprzedniejszych Wódek i Likierów Jerzego Jenknera i Spółki, z której swój początek wywodzi Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych „ Polmos” S.A., znana jako Polmos Bielsko- Biała. Obecnie w oparciu o najnowocześniejsze technologie, firma produkuje napoje alkoholowe, m.in. wódki czyste, likiery, likiery jajeczne i okowitę, a nad całością procesu produkcji czuwa grupa fachowców z dużym doświadczeniem i wiedzą. Jakość wyrobów gwarantują System Jakości ISO 9001: 2001 oraz System HACCP. Do najważniejszych produktów firmy należą: wódki czyste Extra Żytnia, likier jajeczny Advocaat oraz Passover Slivovitz.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos Bielsko-Biała S.A.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s