Polska wódka ma złoto

Jęczmienna Żołądkowa Gorzka
Jęczmienna Żołądkowa Gorzka

Jęczmienna Żołądkowa Gorzka wyraźnie przypadła do gustu międzynarodowym znawcom wódek czystych. Sędziowie Monde Selection najbardziej renomowanego instytutu badającego jakość nie mieli wątpliwości co do walorów wódki z Lublina i przyznali jej złoty medal.

Eksperci, sommelierzy, profesorowie nauk o żywieniu, którzy od wielu lat oceniają alkohole w najważniejszym konkursie jakości od ponad 50 lat organizowanym w Belgii badali Jęczmienną Żołądkową na tle ponad dwustu innych wódek czystych z całego świata.

Procedura degustacyjna opiera się na analizie sensorycznej testowanego produktu, którego jakość mierzona jest na trzech poziomach.
Oko – określenie intensywności, klarowności i ogólnego wrażenia
Usta – określenie smaku
Nos – określenie bukietu i aromatu

Tylko najwyższe wskaźniki na wszystkich poziomach pozwalają jurorom na przyznanie złotej lokaty – wyróżnienia za doskonałą jakość.

Producent wprowadzając na rynek Jęczmienną Żołądkową Gorzką wyznaczył tym samym nowy standard na półce wódek ekonomicznych. To pierwsza na polskim rynku wódka produkowana w stu procentach z ziaren jęczmienia. To właśnie to szlachetne zboże i staranny proces produkcji gwarantuje naturalny i łagodny smak tak wysoko oceniony przez międzynarodowych znawców smaku i jakości.

*Powołany w 1961 roku Instytut Monde Selection to najstarsza na świecie organizacja, której misją jest badanie jakości produktów konsumenckich. Znak jakości, przyznawany przez całkowicie niezależne, profesjonalne jury, którego członkowie pochodzą z całego świata. Każdego roku badane jest prawie 3 tys. produktów pochodzących z ponad 80 krajów.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Stock Polska.)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s