Już 29 Maja Flair Addict Basic!

NOWA JAKOŚĆ SZTUKI FLAIR!

Polska scena flair jest bogata w kilka projektów, które niekwestionowanie wpływają na rozwój tej niszy w naszym kraju. Warto nadmienić, że za sprawą naszych rodzimych autorytetów tego nurtu w sztuce barmańskiej – Tomka Małka i Marka Posłusznego w Warszawie odbył się dwukrotnie, najbardziej prestiżowy konkurs międzynarodowy jaki powstał do tej pory, czyli Warsaw Flair Challenge. Miejmy nadzieję, że już niebawem odbędzie się kolejna odsłona tego arcy ważnego wydarzenia. Wszyscy dyskutują na temat Independent Flair League i każdy z niecierpliwością wyczekuję informacji na temat kolejnej edycji. Wiele pomniejszych wydarzeń powstaję z ramienia zawodników, którzy pragną tworzyć kolejne projekty umożliwiające im czynne sprawdzanie swoich umiejętności przed publiką.

Nie możemy się jednak oszukiwać i przyznać należy, że ilość oraz częstotliwość tego typu wydarzeń jest jeszcze zdecydowanie zbyt niska.

Naprzeciw temu problemowi wychodzi kolektyw pasjonatów, którzy postanowili połączyć siły i wspólnie walczyć o przyszły wizerunek sztuki flair w Polsce. Ich priorytet stanowi stworzenie przestrzeni dla rozwoju barmanów, którzy będą mieli możliwość systematycznego brania udziału w konkursach odbywających się na terenie naszego kraju. Flair Addict, to projekt, który już za kilka lat może swoim zasięgiem objąć może całą flairową Europę. Zważając na poziom oraz kulturę organizacji, to ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny.

Wszystko zaczęło się ponad rok temu we Wrocławiu. To właśnie w stolicy Dolnego Śląska narodził się Dirty Shakers – Time To Flair. Pomysłodawcą jest Dariusz Owczarek (Bar 4You; Domówka), który nieustannie stara się promować flair w swoim mieście organizując chociażby tak niedawno I Edycję Flair Addict… i w tym miejscu rodzi się nowa historia rodzimej sztuki flair.

JUŻ 29 MAJA FLAIR ADDICT BASIC!

Darek postanowił rozwinąć projekt pt. Flair Addict i zaprosił do współpracy przyjaciół krzewiących kulturę flair z czterech metropolii naszego kraju. Biorąc sprawę w swoje ręce Panowie obradowali oraz uzgadniali formę pielęgnowanego przez siebie pomysłu. Jednogłośnie doszli do wniosku, że pracę należy zacząć od najmłodszych adeptów sztuki flair. Chcąć przełamać ich nieśmiałość oraz zachęcić wszystkich potencjalnych zawodników do wzięcia udziału w konkursie ekipa Flair Addict ma ogromną przyjemność ogłosić, że już 29 maja….

We Wrocławskim klubie Domówka odbędzie się I edycja z serii Flair Addict Basic!!!

W ciągu dnia odbywały się będą eliminacje podczas których wyłonionych zostanie 8 zawodników, którzy wieczorem zaprezentują swoje umiejętności przed wrocławską publiką. Umiejętności zawodników poddane zostaną ocenie gremium sędziowskiego, które oceniać będzie wszelkie wyznaczniki współczesnego barmana flairowego. Synchronizacja z muzyką, technika, poziom trudności etc. Jednocześnie wydzielono osobnych sędziów, którzy oceniać będą koktajle przyrządzane przez zawodników.

Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Krzysztof Kuhnel, dobrze znany wszystkim pod pseudonimem Kris.

Po wydarzeniu odbędzie się emocjonujące after – party! Za konsoletą rządził będzie utalentowana postać wrocławskiej sceny muzycznej – Dj Break! Serwował będzie wyśmienitą muzykę z pogranicza breakbeat, ghetto funk, funk, dubstep, d’n’b etc.

O dobry nastrój gości zadbają natomiast atrakcyjne promocje alkoholowe obowiązujące na barach w klubie Domówka przez całą noc.

W imieniu Dariusza Owczarka oraz reszty osób przyczyniających się do organizacji Flair Addict Basic serdecznie zapraszamy do wspólnego celebrowania barmańskiego święta!

Tym samym już 29 maja odbędzie się Flair Addict Basic!

 

INFO:

Klub: Domówka Klub – Wrocław, Rynek 39

Termin: 29 maja 2012 (wtorek)

Start:

Eliminacje godz: 12:00

Finał godz: 21:00

Tax: Free

FANPAGE: facebook.com/FlairAddicted

 

Promocje:

Capitan Morgan + cola – 11 PLN

Smirnoff Vodka+ PINCH – 13PLN

J&B Scotch Whisky + cola – 10 PLN

Wściekły Pies – 5 PLN

Smirnoff Vodka 0,5 + dzbanek napoju – 89 PLN

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s