Bacardi Legacy Cocktail Competiton w Polsce.

Bacardi Legacy
Bacardi Legacy

Dołącz do dziedzictwa Bacardi Legacy!

Od półtora wieku marka Bacardi stanowi najpopularniejszy wybór barmanów na całym świecie. Jest synonimem innowacji, doskonałej technologii oraz wybornego smaku.

Zainspirowany rumem Bacardi Superior konkurs Bacardi Legacy Competition to wyzwanie dla najbardziej kreatywnych barmanów z całego świata.

Czy potrafisz stworzyć koktajl, który stanie w jednym szeregu z takimi klasykami jak The Original Bacardi Daiquirí czy The Original Bacardi Mojito?

Zmagania uczestników zostały podzielone na cztery etapy. Na każdym etapie konkursu na uczestników czekają wyjątkowe nagrody, a najlepszy koktajl ma szansę dołączyć do kanonu klasyków Bacardi.

Konkurs Bacardi Legacy Competition po raz pierwszy gości w Polsce, na świecie jednak uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży. Wyzwaniem uczestniczących w nim barmanów jest stworzenie autorskiego, ponadczasowego koktajlu na bazie rumu Bacardi Superior.

Projekt ma na celu nie tylko wyłonienie najlepszych światowych miksologów, ale przede wszystkim integrację środowiska barmańskiego całego globu.

Aby wziąć udział w konkursie Bacardi Legacy należy zarejestrować się na stronie www.bacardilegacy.com do 10 sierpnia 2012 r.

Aplikacja musi zawierać recepturę koktajlu oraz opis inspiracji, która legła u jego powstania. Kolejnym etapem konkursu są eliminacje krajowe. Wielki światowy finał odbędzie się w pierwszej połowie 2013 r. Na każdym etapie na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcyjnych nagród i niespodzianek.

Pełne zasady konkursu wraz z regulacjami prawnymi, znajdują się na stronie: http://bacardilegacy.com/Rules.aspx

Inspiracje spod znaku nietoperza znajdziesz na http://www.trueoriginals.com

Na wszystkie pytania odpowie Brand Ambasador Marki Bacardi w Polsce- Ryszard Maciejewski, dostępny pod adresem: brandtrener@martini.pl

(Tekst i zdjęcia: Martini-Bacardi Polska)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s