You Can Flair II relacja.

YCF2
YCF2

12 sierpnia 2012 roku w lubińskim pubie Coolturka odbyła się druga edycja zawodów barmańskich „You Can Flair”. Zawody z założenia skierowane są wyłącznie dla grupy zwanej „juniorami” i mają na celu promowanie młodych talentów, oraz możliwość sprawdzenia się (często po raz pierwszy) ze swoimi rówieśnikami w walce na butelki i shakery.

Głównym organizatorem zawodów była firma Bar Solutions, która wspólnie z wrocławsko-krakowską grupą Flair Addict dołożyła wszelkich starań by druga edycja kontynuowała tradycję i założenia projektu „You Can Flair”.

Zawodnicy YCF 2
Zawodnicy YCF 2

W szranki stanęło trzynastu zawodników z całej polski oraz dwóch czechów, którzy zresztą pokazali klasę barmaństwa freestylowego samą w sobie i zgarnęli kolejno pierwsze i drugie miejsce na podium. Nasi rodacy jednak nie ustępowali poziomem i co lepsze w porównaniu do pierwszej edycji, ewolucje i triki które zaprezentowali nasi juniorzy przerosły wszelkie oczekiwania.

Nagrody pieniężne w dużej części zasponsorował klub w którym ten event się odbył co w dużej mierze pokazuje ogromne zaangażowanie lokalnego pubu w rozwój barmaństwa zarówno w wymiarze lokalnym jak i krajowym.

W obliczu malejącej liczby konkursów flair w Polsce chcielibyśmy również podziękować pozostałym sponsorom oraz patronatom medialnym za chęci i zaangażowanie, więc„big-up” dla firm:APS Polska,Sobieski, Alkoteka.pl,Pepsi, Battle for Flair, Flair Addict, Pub Coolturka,KFC.

Wyniki finału You Can Flair II:
1.Honza Veselý
2.Filip Stránský
3.Arek Kubea

4.Łukasz Retka
5.
Łukasz Kawałko
6.
Adam Grądziel
7.
Łukasz Casi Kaliszewski
8.
Piotr Zubik
9.
Michał Dzięcioł
10.
Dawid Kawłatow
11.Arkadiusz Białkowski
12.Paweł Lenga
13.Radek Sikora

(Tekst i zdjęcia: materiały organizatora.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s