Jameson partnerem 12. edycji „MFF T-Mobile Nowe Horyzonty” – jednego z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce

Jameson partnerem NH
Jameson partnerem NH

 

John Jameson – twórca irlandzkiej whiskey wychodził z założenia, że tylko szczęśliwi ludzie potrafią wyprodukować naprawdę dobrą whiskey. Często po pracy długo rozmawiał ze swoimi pracownikami popijając swój trunek. Z czasem nawiązywała się między nimi przyjaźń i wspólna pasja tworzenia…

Nie wiemy, o czym wówczas opowiadał twórca najlepszej obecnie irlandzkiej whiskey na świecie. Możemy być jednak pewni, że współcześnie John i jego rozmówcy uczestniczyliby we wrocławskim „MFF T-Mobile Nowe Horyzonty”, aby być blisko tych, dla których filmy to wielka pasja. W wypełnionym po brzegi Klubie Festiwalowym, przy szklaneczce „złotego trunku” John Jameson wspólnie z gośćmi komentowałby zaprezentowane podczas festiwalu „bogactwo filmowe” i usłyszanych ze sceny artystów…

Już czwarty rok z rzędu Jameson został zaproszony do współpracy przy „MFF T-Mobile Nowe Horyzonty” jako partner Klubu Festiwalowego. Podczas gdy klubową scenę w Arsenale opanowali niepowtarzalni artyści, irlandzką whiskey serwowano przy festiwalowym barze m. in. w shotach, koktajlach i on the rocks. Specjalnie na czas trwania festiwalu we Wrocławiu zatrzymał się Jameson Bus – multimedialny autobus z oryginalnym wnętrzem przystosowanym do przeprowadzania tastingów. Ambasador marki w Polsce – Marcin Rogulski – odkrywał przed gośćmi tajniki smaku Jameson’a zapewniając, że irlandzki lider to whiskey delikatna charakteryzująca się wyjątkowo gładkim smakiem. Po każdym tastingu zaprezentowano receptury na wakacyjne shoty: JJ Fashioned, Apple Jammy oraz Almond John.

Irlandzki Jameson jest także wieloletnim partnerem wydarzenia „Jameson Empire Awards”, odbywającego się w Londynie oraz festiwali „Jameson Dublin International Film Festival”
i „Film Independent Spirit Awards” w Santa Monica.

Wśród wielbicieli trunku jest m.in.: ekscentryczna Lady Gaga, Rihanna śpiewająca „…oh let the Jameson sink in!” w piosence „Cheers” czy posiadająca irlandzkie korzenie Pink, która swojego syna nazwała na cześć ulubionej whiskey właśnie Jameson! Lista fanów Jamesona jest długa. Kultowa butelka pojawia się u boku wielkich gwiazd kina: Marlona Brando w “On the waterfront”, Russella Crowe w “State of Play”, Jacka Nicholsona w „ As Good as It Gets” czy Seanna Penna w filmie „Milk”. Jameson „zagrał” także w popularnych serialach m. in. „Mad Men” oraz „Californication”.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Pernod Ricard Polska)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s