The Wildest Night Party – III edycja najdzikszej imprezy w Polsce

The Wildest Night Party
The Wildest Night Party

Szalona bitwa na poduszki w strefie Plumas Locas, wyzwolenie pokładów kreatywności w Unleash This Place, artystyczny klimat miejski rodem z Ameryki Południowej w Mala Vida, chill out na gigantycznej poduszce w Pillow Story czy tajemnicze przejście do świata marki Desperados przez strefę Escape Experience – wszystkie te atrakcje, a także wiele innych, czekają na uczestników III edycji The Wildest Night Party w Poznaniu.

III edycja najdzikszej imprezy w Polsce – The Wildest Night Party – sponsorowanej przez markę Desperados odbędzie się już 6 października w Poznaniu. Podczas wydarzenia sponsor gwarantuje doskonałą zabawę przy rytmach z 2 scen muzycznych, a także moc atrakcji w wielu strefach tematycznych rozlokowanych na powierzchni 15 000 m2 imprezy.

Już po przekroczeniu bram imprezy uczestnicy będą się mogli przenieść w zaskakujący klimat rodem z Ameryki Południowej. Imprezowicze powinni tam jednak uważać na tajemnicze więzienne furgonetki i Despe-policjantki… Aby dogłębnie przeżyć wszystkie doznania tej niezwykłej nocy, w specjalnej strefie Snatch każdy będzie się mógł poddać transformacji, by pokazać swoje dzikie wnętrze. Odwiedziwszy strefę Mala Vida, będzie można spotkać artystów nieznających stanu nudy i spontanicznie przyłączyć się do wspólnego muzykowania w formie gry na zaskakujących przedmiotach, a także szaleństw na BMX-ach i deskorolkach czy poskramiania Low Riderów. Do samego centrum dzikiego świata marki Desperados uczestnicy imprezy zostaną wprowadzeni przez tajemniczych przewodników poprzez mroczne korytarze i zaskakujące doznania w strefie Escape Experience. Po ich pokonaniu będą mogli w pełni uwolnić swoją imprezową energię w kolejnych strefach tematycznych wydarzenia.

Do dyspozycji uczestników zostanie również oddane poprawnie białe pomieszczenie, które czeka, aby uwolnić jego energię. Każdy chętny będzie mógł wyzwolić swoje pokłady kreatywności w strefie Unleash This Place, używając do tego kolorowych farb, pisaków, sprayów… Jeśli ktoś zawsze marzył o nieokiełznanej i szalonej bitwie na poduszki, z pewnością musi się pojawić na III edycji The Wildest Night Party. W strefie Plumas Locas będzie można odkryć swoje prawdziwe oblicze i uwolnić pragnienie dzikiej zabawy. Surrealistyczny świat czeka też na tych, którzy są gotowi wkroczyć do strefy Pick up the Phone i stać się świadkami niecodziennych wydarzeń. Uczestników zaskoczą też imponujące i przekraczające racjonalne postrzeganie pokazy ognia czy niezwykła RED-aktywacja.

W razie potrzeby chwili wytchnienia podczas tej niepowtarzalnej nocy każdy będzie mógł odwiedzić niezwykłą domówkę Desperadosa, udając się do strefy Chill Out. Na ceniących luz i totalną wygodę czeka też desperadosowe kino, tym razem na… wielkiej poduszce. Filmy w strefie Pillow Story będzie można oglądać w towarzystwie zbuntowanych gwiazd kina.

Szalone rytmy, przy których będzie się bawić największa jak do tej pory liczba uczestników, zapewnią DJ-e z najwyższej muzycznej półki – m.in. niezwykle energetyczny francuski DJ – Freddy Jay. Wieczór rozkręci też światowa gwiazda muzyczna łącząca w swej twórczości rock, brzmienia elektroniczne oraz drum’n’bass – grupa The Qemists.

Ponadto na dwóch różnych ze względu na gatunek muzyczny scenach wystąpią również m.in. Gooral, DJ NOZ, Matthew Clarck, The Phantom i Foxhole. W tym roku coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy mocniejszego elektronicznego brzmienia, jak i zwolennicy house’owych i bardziej popularnych stylów muzycznych. To jedyne tego rodzaju wydarzenie na imprezowej mapie Polski.

Swój udział w imprezie zapowiedzieli już m.in. Michał Piróg, Mrozu i Agnieszka Włodarczyk, Julia Kuczyńska (Maffashion), Jessica Mercedes (Jemerced.blogspot) oraz Wujaszek (liestyle.blogspot.com).

Jedynym sposobem na to, aby stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyć najbardziej dziką noc w swoim życiu, jest wygranie zaproszenia w konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję w mediach, a także na fanpage’u marki Desperados na portalu Facebook.com/DesperadosPL. III edycja The Wildest Night Party odbędzie się 6 października br. w Poznaniu w budynkach Starej Rzeźni przy ul. Garbary 101/111.

Desperados to dzika, ale i odpowiedzialna marka, dlatego przygotowuje i prowadzi akcje promujące odpowiedzialne spożywanie alkoholu – „18+” oraz „U-Dside.com”. „18+” to akcja Grupy Żywiec, producenta marki Desperados, promująca odpowiedzialną konsumpcję alkoholu i sprzedaż piwa wyłącznie osobom pełnoletnim. Projekt jest realizowany podczas wszystkich największych imprez organizowanych i sponsorowanych przez firmę, takich jak między innymi: Birofilia, Open’er Festiwal oraz Męskie Granie . Odpowiednio przeszkoleni barmani sprzedają piwo wyłącznie osobom pełnoletnim. Jeśli mają wątpliwości, proszą młodych uczestników wydarzenia o potwierdzenie pełnoletności. Na stronie „U-Dside.com”, która skierowana jest do konsumentów Desperadosa na całym świecie, marka zachęca do kontrolowanego spożywania alkoholu podczas imprez, tak aby nie przegapić żadnego momentu dobrej zabawy. W ramach akcji marka zachęca do zamieszczania zdjęć w galerii strony oraz opisania fotografii. Dodatkowo na stronie można znaleźć niezbędne informacje dotyczące odpowiedzialnego picia alkoholu.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Grupa Żywiec)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s