Finlandia® Platinum – smak doskonałości.

Finlandia® Platinum
Finlandia® Platinum

Wyobraź sobie miejsce, w którym rodzą się najcenniejsze skarby natury. Miejsce, które skrywa w sobie źródło doskonałości. Wyobraź sobie ideał, który może stworzyć człowiek czerpiąc z tego bogactwa. Sięgnij po nową Finlandia® Platinum – wyjątkową wódkę o unikalnym smaku, filtrowaną przez drewno brzozy i przygotowywaną ręcznie w niewielkich partiach.

Finlandia® Platinum to dowód na to, że człowiek, czerpiąc ze źródeł natury, może stworzyć ideał. Sekret doskonałości tkwi w wykorzystaniu najwyższej jakości składników, które dzięki wyjątkowemu procesowi destylacji, zmieniają się w wódkę o niepowtarzalnym smaku. Tajemnicę Finlandia® Platinum stanowią krystalicznie czysta woda, czerpana z polodowcowych źródeł oraz sześciorzędowy jęczmień, dojrzewający w promieniach słońca. Dodatkowo każda kropla Finlandia® Platinum, zanim trafi do stylowej butelki, przenika przez warstwę świeżego, brzozowego drewna. Dzięki temu zyskuje idealną czystość i nabiera unikalnego smaku, łączącego rześki aromat z odrobiną łagodzącej słodyczy. O ostatecznym efekcie rozstrzyga powolne schładzanie w arktycznych warunkach (Slow Arctic Chilling). Nad tym wyjątkowym procesem czuwa od samego początku specjalnie wyznaczony kiper. Markku Raittinen, Master Taster Finlandia® Platinum, nadzoruje oraz zatwierdza produkcję każdej partii, w ramach której przygotowywane są butelki opatrzone zawieszką z unikalnym numerem, wskazującym serię oraz kolejność wyprodukowania w danej edycji. W ten sposób, butelka po butelce, tworzona jest wódka o wyraźnym smaku i rześkim aromacie.

Finlandia® Platinum
Finlandia® Platinum

Zaprojektowana przez fińskich designerów butelka stanowi kwintesencję krajobrazu Finlandii dostojnego, nieposkromionego piękna tego kraju. Finlandia® Platinum gwarantuje niepowtarzalną jakość, mającą swe źródła w darach natury, których na co dzień mogą doświadczać jedynie mieszkańcy dalekiej Północy – mówi Małgorzata Infeld, Senior Brand Manager Finlandia® Vodka. Finlandia® Platinum tworzona jest ręcznie w niewielkich partiach, co czyni z niej produkt jeszcze bardziej ekskluzywny i wyjątkowy na rynku.

W projektowanie butelki Finlandia® Platinum zaangażowali się światowej klasy artyści, architekci marki oraz designerzy. Wyraźny wpływ na linię szkła Finlandia® Platinum mieli między innymi fiński designer Harri Koskinen oraz wielokrotnie nagradzany projektant z Nowego Jorku Kenneth Hirst.

Finlandia® Platinum pojawiła się na polskim rynku w sierpniu br. Jest dostępna w niezwykle eleganckiej butelce o pojemności 0,7 l, a także w ekskluzywnym opakowaniu prezentowym.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s