Degustacja Single Malt Whisky w Warszawie.

Degustacja Single Malt Whisky
Degustacja Single Malt Whisky

W skrócie

  • Kompetentny prowadzący
  • Duże doświadczenie
  • Świetne alkohole
  • Absorbująca tematyka
  • Degustacje w całym kraju
  • Dla kobiet i mężczyzn
  • Pięć różnych tematów degustacji

Wstęp

Jedni nazywają ją złotym napojem Bogów, inni – trunkiem pędzonym na myszach. Niewątpliwe whisky to alkohol wzbudzający emocje i będący przedmiotem zainteresowania wielu smakoszy na całym świecie. Uwielbiasz whisky? Czy jest Ci znana tylko w postaci drinka z colą? Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej degustacji dowiesz się wiele na temat pochodzenia tego trunku, sposobów jego produkcji oraz poznasz ciekawostki i przede wszystkim posmakujesz różnorodnych gatunków tego ekskluzywnego alkoholu.

Degustacje

Celem degustacji Sip of Style jest uczyć ludzi jak cieszyć się whisky! Degustacja prowadzona jest w taki sposób, aby pokazać, że whisky wcale nie musi być trunkiem dla wybranych i każdy może czerpać z niej przyjemność. Podczas degustacji prowadzący pomoże uczestnikom wykształcić umiejętności, które można szybko przyswoić i wykorzystywać, eksperymentując samemu z różnymi alkoholami. Każdy uczestnik degustacji zdobywa wiedzę, która pozwala na swobodne poruszanie się po świecie alkoholi i dzielenie się nią z innymi. Prowadzimy degustację na temat 5 różnych rodzajów whisky. Degustacje mogą mieć charakter cykliczny.

Szkło

Warto podkreślić że, profesjonalne przeprowadzenie degustacji wymaga użycia szkła najwyższej jakości. Kieliszki do whisky wykorzystywane na degustacjach Sip of Style zostały zrobione ręcznie w hucie szkła KRSONO SA specjalnie na zamówienie prowadzącego degustację i zgodnie z jego preferencjami. Destylaty podawane są zatem w tulipanowych, ręcznie wydmuchiwanych kieliszkach, które zostały stworzone we współpracy z projektantami KROSNO SA.

Prowadzący

Degustacje Sip of Style poprowadzi Tomasz Miler, który z wykształcenia jest biotechnologiem, a z zawodu redaktorem naczelnym wiodącego portalu branży alkoholowej Open-bar.pl oraz autorem popularnego bloga o alkoholach Milerpije.pl. Wiedza prowadzącego oparta jest na dogłębnym zrozumieniu bioprocesów umożliwiających powstanie whisky, odwiedzinach w wielu destylarniach w USA i Szkocji, a także na kontaktach z niemal wszystkimi producentami alkoholi mocnych sprzedawanych w Polsce.

Zapraszamy do udziału w degustacjach Sip of Style!

20.11.2012 o godz. 19:00 w Pies Czy Suka Pure Bar, ul. Szpitalna 8A, Warszawa.

Wstęp: PLN 170
Rejestracja: www.sipofstyle.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s