Peter Pan Cocktail

Peter Pan Cocktail
Peter Pan Cocktail

,,… Dwa rodzaje rumu w towarzystwie syropu cynamonowego pozwolą odpłynąć wam w stan bajecznego uniesienia, natomiast kawa  w połączeniu z likierem wiśniowym  szybko pobudzi was do życia ! Zwieńczeniem koktajlu jest  kardamon, który przyjemnie buduje swoim aromatem nastrój …”

Dawno dawno temu gdy piraci królowali na morzach i oceanach niczym w chwili obecnej u wybrzeży Somalii
a przywódcą ich był  doskonale znany Kapitan Hak. Piraci borykali się z problemem bólu głowy, który kilka dekad później został zdiagnozowany jako KAC.
Piraci znani z napaści i kradzieży wypijali ogromne ilości słabej jakości rumu chcąc dodać sobie energii, siły i odwagi, lecz koniec końcem efekt był doskonale znany : Ból w głowie i na sercu rany.

Rzecz jasna tak dłużej być nie mogło… w ten jak grom z jasnego karaibskiego nieba spadła na statek wieść o pewnym młodocianym jegomościu, który był w posiadaniu mapy ….Mapa ta jest podróżą poprzez wyspy bogate w plony z których powstaje receptura koktajlu, który prawdopodobnie być może raczej na pewno jest eksplozją smaków,  dodaje energii, aromatem uwodzi wszystkie damy a przy okazji nie powoduje efektu”Kaca”. Piraci tak więc  rozpoczęli poszukiwania Piotrusia Pana …
Peter Pan Cocktail
30ml Bacardi Superior
20ml Bacardi Oakheart
15ml Maraschino
10ml syrop cynamonowy
1 kawa (około 30ml)
garnisz: 2 rozłupane ziarna kardamonu
szkło : kupetka

A tak wygląda Peter Pan Cocktail robiony w Nowym Jorku.

Peter Pan Cocktail jest jednym z trzech polskich finalistów konkursu, który pierwszy raz ma miejsce w Polsce Bacardi Legacy Competition. 

Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u – https://www.facebook.com/FresherInvadesPuerto

A już w najbliższy czwartek czyli 7 lutego możecie sami zobaczyć o co w tym wszystkich chodzi na imprezie ONE NIGHT IN NEVERLAND! with Peter Pan, w Warszawskim barze Pies Czy Suka od godz. 20:00.

Zapraszam.

Pij odpowiedzialnie!

Tekst i zdjęcia: Mateusz Szuchnik.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s