Konfrontacje Barmańskie: Classic vs Fancy.

Konfrontacje Barmańskie
Konfrontacje Barmańskie

Biuro Projektowe Dziś Wieczór, O Czo Kaman?, SuperCar.pl i Klub Nietota mają zaszczyt zaprosić na SuperCar.pl – Konfrontacje Barmańskie: Classic vs Fancy

W dniu 24.02.2013 w Klubie NIETOTA we Wrocławiu odbędzie się pierwsza Impreza z cyklu SuperCar.pl – KONFRONTACJE BARMAŃSKIE pod tytułem CLASSIC VS FANCY, której tematem przewodnim jest promowanie kultury picia koktajli oraz poszerzenie świadomości barowej.

Powstawaniu koktajli towarzyszyć będą wzmianki historyczne, ciekawostki i anegdoty oraz podstawowe informacje dotyczące produktów wykorzystanych w koktajlu ( proces przygotowania, jakość, dominujące smaki ).

W szranki stanie dwóch barmanów Grzegorz Oczowiński oraz Marcin Remplewicz.

Konfrontacje Barmańskie
Konfrontacje Barmańskie

Prezentacji towarzyszyć będzie krótka opowieść o historii alkoholu, koktajlu oraz informacje zebrane przez prezentujących. Każdemu wystąpieniu towarzyszy degustacja koktajlu już w trakcie jego przygotowania. Każdorazowo oprawa muzyczna będzie odpowiednio dobrana do czasów z których koktajle pochodzą oraz Dj który będzie integralną częścią konfrontacji. Nieodłączną częścią wydarzenia będą liczne konkursy z nagrodami dla gości zgromadzonych w klubie.

Na zakończenie Konfrontacji goście za pomocą planszy wybiorą atrakcyjniejszy styl koktajlowy. Wydarzenie uwieńczy afterparty z Dj.

Celem całego przedsięwzięcia jest wtajemniczenie potencjalnych gości w tajniki tworzenia koktajli oraz poszerzenie świadomości smaku wśród zgromadzonych.

W trakcie na barze będą przygotowywane wspaniałe koktajle Classic&Fancy w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy na fanpage Konfrontacji Barmańskich po więcej informacji – https://www.facebook.com/pages/Konfrontacje-Barma%C5%84skie/467399749993317

Alkoteka.pl jest patronem tego wydarzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s