Garrone na premierze Harper’s Bazaar.

Garrone
Garrone

Uroczysta premiera pierwszego numeru miesięcznika Harper’s Bazaar.

12 lutego, w Muzeum Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja pierwszego numeru polskiej wersji luksusowego miesięcznika Harper’s Bazaar. Gościem specjalnym imprezy była światowej sławy modelka Małgorzata Bela, której twarz zdobi okładkę pierwszego numeru pisma.

Tytuł wydawany jest na bazie licencji uzyskanej od amerykańskiego wydawnictwa Hearst Inc. „Harper’s Bazaar Polska” jest 27. edycją tego magazynu na świecie. Pismo powstało w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukazuje się od 1867 roku. Kolejne jego edycje wydano m.in. w Australii, Brazylii, Grecji, Chinach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Ukrainie, Rosji i Czechach.

Harper's Bazaar
Harper’s Bazaar

Event przyciągnął wiele znanych osób ze świata showbiznesu. Obecni byli m.in. Małgosia Bela, Anna Czartoryska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg, Monika Olejnik, Aldona Orman, Robert Kupisz, Gosia Baczyńska i Pati Sokół.

Premierę pierwszego polskiego numeru Harper’s Bazaar uświetniła obecność włoskiej marki GARRONE, która na tą specjalną uroczystość zaserwowała gościom dwa rodzaje win półsłodkich: czerwone i białe.

Zarówno białe jak i czerwone wino GARRONE produkowane jest z troską i pasją, ze słodkich i energetycznych winogron, wprawianych w najlepszych winnicach we Włoszech. Jest to wino stołowe o gładkim, słodkim smaku, które doskonale komponuje się z jedzeniem. Znakomicie pasuje do makaronów, risotto, mięsa, serów czy pizzy.

Tekst i zdjęcia: Garrone Polska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s