Jack’s Custom – tak się to robi.

Jacks Custom
Jacks Custom

W lutym 2013 ruszył Jack’s Custom. Dzięki marce Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, jeszcze w tym roku, warsztat Jack’s Custom opuści odrestaurowany, oryginalny klasyk – Dodge Charger z 1973 roku. Dzisiaj, ten 40-letni muscle car, pokrywa gruba warstwa kurzu i rdzy, ale gdy Jack już się nim zajmie, jego siedmiolitrowy silnik V8 o mocy ponad 300 koni mechanicznych ponownie zabrzmi na drodze.

W Destylarni zwykliśmy mawiać „there’s the easy way, there’s the fast way and then there’s the best way”. Efektem wiary w te słowa jest whiskey, która od pokoleń powstaje ze starannie dobranych składników, według niezmienionej receptury i tylko w jednym miejscu na świecie – niewielkim amerykańskim miasteczku Lynchburg, w stanie Tennessee. A wszytko to dzięki bezkompromisowości i niezależności jaką prezentowali Jack i jego następcy.

Jacks Custom
Jacks Custom

Każdego dnia staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy

Renowacja Dodge‘a na pewno nie będzie łatwą przejażdżką, ale Jack nigdy nie chodził na skróty. Zanim samochód zacznie znów nawijać kilometry, jego droga będzie mierzona godzinami spędzonymi w warsztacie. Ale w końcu o to w tym wszystkim chodzi. Wóz odzyska swój blask również dzięki miłośnikom Jack’a i fanom motoryzacji, którzy zechcą zaangażować swoje siły i włączyć się w prace załogi Jack‘a.

Początek

Tymczasem pierwsze śruby zostały już odkręcone. Czas ściągnąć warstwy kurzu i rdzę, zreanimować silnik i przywrócić karoserii klasyczną linię. Dalsze losy Dodge’a można śledzić na jackscustom.pl oraz profilu Jack Daniel’s Polska na Facebooku.

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE
www.pijodpowiedzialnie.pl

Odwiedź nas na Facebooku.

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska.)

*****

Jack Daniel’s: Destylarnia Jack Daniel’s jest najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w USA. Jej właścicielem był Jasper Newton Daniel, człowiek, który większość swojego życia poświęcił na doskonalenie procesu produkcji whiskey. Destylarnia zlokalizowana w miasteczku Lynchburg, w stanie Tennessee do dziś znajduje się w Narodowym Spisie Miejsc Historycznych USA. Są tam wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Dystrybutorem produktów marki Jack Daniel’s w Polsce jest Brown Forman Polska Sp. z o.o.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s