Tiki nad Bałtykiem!

Bal-Tiki Fest
Bal-Tiki Fest

BAL–TIKI FEST by Bacardi – Martini Bartenders School. Tiki nad Bałtykiem!

W pierwszej kolejności Bóg Rafa stworzył Świętego Kombera i wyznaczył mu kierunek. Misją Świętego na drodze Tiki było wzniesienie świątyni, w której w rytualny sposób mógłby oddawać cześć swemu bogowi… Wołanie to usłyszał Skubider Wik i uknuł cwany plan…”

Już wkrótce dojdzie do kontynuacji historii zapoczątkowanej wiele lat temu…

28 sierpnia w Gdańsku, w barze gastronomicznym Flisak’76, pod egidą marki Bacardi i Bacardi – Martini Bartenders School dojdzie do pojedynku koktajlowego pomiędzy Skubider Wikiem, a Świętym Komberem, w których role wcielą się czołowe postacie Warszawskiej Sceny Barowej, kreatorzy jednego z najlepszych barów koktajlowych w Polsce – Colombia Bar w Warszawie – Jakub Kozłowski i Adam Grądziel. Narratorem i sekundantem tego jedynego w swoim rodzaju pojedynku, będzie Wszechmocny Bóg Rafa (w tej roli Rafał Ciesielski – Barmagazyn.pl).

Będzie to opowieść pełna przygód , w której nie zabraknie intrygi, komedii, wielkiej awantury i mnóstwa rumu Bacardi. Historia kultury Tiki na podstawie słynnego pojedynku pomiędzy Donem Beachcomberem, a Trader Vic’em. Nie obawiajcie się zadymy. Koktajle rozwiążą ten spór!

Wszyscy, którzy zdobędą się na odwagę, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu, otrzymają szansę pozyskania atrakcyjnych nagród, a także możliwość namaszczenia swych ciał mitycznymi wzorami wszechmocnego nietoperza.

Pojedynkowi będzie towarzyszył festyn koktajlowy, na którym za barem Flisaka, gościnnie wystąpi wyżej wymienione BAL–TIKI Trio.

Środa 28.08.2013

Bar Gastronomiczny Flisak’76

Gdańsk, ul. Chlebnicka 9/10

Start: 19.00

Przybywajcie nad Bałtyk!

Aloha!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s