Nowy wariant smakowy Pana Tadeusza już w sklepach!

Pan Tadeusz Przepalany
Pan Tadeusz Przepalany

Od niedawna w sklepach dostępny jest pierwszy wariant smakowy wódki Pan Tadeusz. Pan Tadeusz Przepalany to wódka z charakterem, która swój wyjątkowy smak zawdzięcza delikatnej nucie karmelu. Nowa receptura inspirowana jest tradycyjnymi polskimi recepturami i domowymi upodobaniami.

Wyselekcjonowane ziarna żyta oraz pszenicy, krystalicznie czysta woda i sięgająca zeszłego stulecia receptura – te wszystkie elementy składają się na wódkę najwyższej jakości, jaką jest Pan Tadeusz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Pan Tadeusz zdecydował się poszerzyć rodzinę swoich produktów o Pana Tadeusza Przepalanego, którego wytrawny smak złagodzony jest przez harmonijną słodycz palonego cukru.

Pan Tadeusz Przepalany cieszy oko ciepłą, złocistą barwą zamkniętą w  tradycyjnej butelce podkreślającej staropolskie korzenie marki. Pełen mocy charakter wybornego destylatu zbalansowany jest przez delikatną słodycz, tworząc trunek, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. A wszystko po to, żeby towarzyszył konsumentom w najbardziej wyjątkowych momentach ich życia.

Nowy wariant smakowy, tak jak klasyczny Pan Tadeusz, zawiera 40% alkoholu. Dostępny jest w sklepach handlu nowoczesnego i tradycyjnego od września b.r. Pan Tadeusz Przepalany oferowany jest w butelkach o pojemności 0,5 l. Rekomendowana cena produktu to 26,49 zł.

Pan Tadeusz to marka o silnym i rozpoznawalnym wizerunku wśród wódek premium. Produkowana jest z najwyższej klasy spirytusu oraz wody wydobywanej z głębokich złóż wodonośnych. W połączeniu z tradycyjną recepturą daje to trunek niezwykle przejrzysty o łagodnym smaku. Pan Tadeusz to wódka produkowana w całości z polskich surowców, mogąca pochwalić się certyfikatem „Polska Wódka”. Wódka ta została wprowadzona na rynek w 1999 roku. Debiut rynkowy miał miejsce równolegle z premierą filmu Andrzeja Wajdy „Pan Tadeusz”. Jest dostępna w charakterystycznych matowych butelkach, z rysunkiem nawiązującym do epopei Adama Mickiewicza.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Wyborowa SA)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s