Bar Roku 2015

Bar Roku
Bar Roku

Pierwszy etap tegorocznej edycji Bar Roku już rozpoczęty. Na wysłanie zgłoszeń kandydatów do nagrody w ośmiu kategoriach pozostało jeszcze 9 dni. Wejdź na stronę barroku.pl lub wyślij maila ze swoimi propozycjami na barroku2015@gmail.com.

Partnerem Generalnym konkursu jest APS Polska. Za opiekę digitalową odpowiedzialni są Zajarani.pl.

W tym roku nagrody Bar Roku przyznane będą w następujących kategoriach: Bar koktajlowy, Bar hotelowy, Gastro bar, Bar klubowy, Produkt roku, Kawiarnia, Przedstawiciel handlowy, Osobowość roku.

Bar Roku powstał z miłości do koktajli, z chęci propagowania kultury barowej i docenienia sztuki barmańskiej. To plebiscyt, którego celem jest uhonorowanie lokali, osób lub instytucji, które w skali całego kraju propagują nowatorski i interesujący kierunek rozwoju branży gastronomicznej. Wyróżnienie Bar Roku to znak jakości, który gwarantuje najwyższy standard obsługi. To także impuls do dalszego rozwoju. Zwycięzcy konkursu są swego rodzaju ikonami wskazującymi standardy, poziom usług i trendy w branży.

Kapituła konkursu składa się z profesjonalistów i tuzów polskiej gastronomii. W Jury zasiadają właściciele lokali, szefowie barów, ambasadorowie marek alkoholowych obecnych na polskim rynku, bariści, aktywiści, przedstawiciele mediów lifestylowych, którzy od lat propagują świadomą i odpowiedzialną konsumpcję wyrobów alkoholowych. Każdy z nich aktywnie uczestniczy i wspiera rozwój branży.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 27 marca. Zgłosić może się każdy, wygrają najlepsi. 

Kolejny etap to głosowanie Jury, które wyłoni finalistów i zwycięzców. Na zwycięzców czeka wieczna chwała, tytuł i statuetka Bar Roku 2015.

Gala finałowa już w maju, niech rozpoczną się igrzyska! Pro publico bono.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s