Stock Prestige Vodka – polski złoty medalista!

Stock Prestige Vodka
Stock Prestige Vodka

Tegoroczna edycja międzynarodowego konkursu World Spirits Award należała do Stock Prestige Vodka. Organizatorzy ogłosili wódkę z Polski trunkiem roku!

W prestiżowym europejskim konkursie, Stock Prestige Vodka nie dała szans konkurencji
z całego świata. Stawką był złoty medal w kategorii wódek czystych, o który walczyło kilkadziesiąt marek z całego świata.

Zwycięzcą okazała się wódka z Lublina, którą jurorzy nagrodzili za doskonałą jakość oraz najważniejsze atrybuty wódki czystej czyli smak i zapach. Skupiali się przede wszystkim na cechach typowych dla ocenianej odmiany alkoholu, gęstości i złożoności produktu oraz harmonii smaku i zapachu.

World Spirits Award to jeden z najważniejszych konkursów w branży, organizowany na starym kontynencie. Konkurs odbywa się cyklicznie od 7 lat w austriackich Alpach, gdzie o złoto i tytuł Trunku Roku walczy coraz więcej marek.

Przyznawane przez jury wyróżnienia są wysoko cenione przez producentów, ponieważ nagroda ta jest przyznawana zarówno przez sędziów międzynarodowych zawodów, jak i specjalistów z branży.

To złoto to kolejny medal przyznany Stock Prestige w ciągu ostatniego roku. Zdobywając najwyższe wyróżnienia, doceniona została podczas tak prestiżowych międzynarodowych konkursów alkoholowych, jakimi są m.in.: Monde Selection, San Francisco World Spirits Competition, Beverage Testing Institute w Chicago.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Stock Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s